Domů Profil prodejce evushaa
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 6 hodin.
  • Štramberk, ČR
  • 1541 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (613) 100%
Nadšenci: 1461
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1541
Registrace: 7.10.2008
Město: Štramberk
Stát: ČR

evushaa

/ Prodávající
Novinky
1042217
10.1.2023 * Prosím o pochopení, na poštu se dostanu 1x týdně. *

 

 

 

 

 

Nová pobočka...do vlasů a pro vlasy evushair , jedno poštovné z obou obchodů.

 

 Zajímám se o nedokonalosti, nerovné povrchy, anomálie, plísně a stoleté nánosy špíny,

soli a zkamenělých živočichů,

minerály, škeble a lastury ve vysokém stupni pokroucenosti. Čím více, tím lépe.

Spojuji nespojitelné a kombinuji nezkombinovatelné.

V módě mám ráda vyšívky, mexickou barevnost, lidové motivy, asijský styl, pruhy, puntíky a káro, nejlépe najednou a něžné ženské prvky: krajky jako pavučinky, hedvábí a satén...

Neopovrhnu ničím, co najdu pohozené v trávě, vykutám na půdě, znovuobjevím na dně šuplíku.

Své objevy ráda sdílím s Vámi!

 

Kdo je za tím vším?

...nemůžu předstírat, že jsem někdo, kdo nejsem.

Jsem Blíženec se vším všudy. Odmala jsem: cvičila naši Vydru, sbírala známky, obaly od čokolád a prázdné spreje Impuls - to abych byla důležitá, plné jsem ovšem nikdy nevlastnila..., vytvářela prostorové surrealistické objekty a pojmenovávala je - bezdůvodně - po matčiných spolupracovnících, zkrátka, skákala ze zájmu na zájem a z činnosti na činnost. A to mě drží dodnes. Začnu uklízet vyprané prádlo a po hodině mám: rozmontované kočičí wc, nastřiženo na šaty a přichytím se, kterak mořím podlahu.

Proč to vše píšu. Abyste pochopili, proč mám v nabídce krom šroubů snad vše, proč netvořím ve stylově ucelených kolekcích, proč mě chvíli baví šperky a chvíli šít.

 


* * * * P o z o r ! ! ! ! * * * *

MÁM ÚČET I U FIO BANK, V PŘÍPADĚ POTŘEBY.

 

* * * DO NOT HESITATE TO CONTACT ME VIA "FLER POŠTA" ;)) * * *

 

 

TRIKA "TOYS" NOSÍ i Iva Frühlingová.

 

***PAMATUJTE, PROSÍM, ŽE SE NEJEDNÁ O VÝMYSLY Z MÉ HLAVY, ŽE NEJEN ZÁKAZNÍK CHCE BÝT CHRÁNĚN, ALE I PRODÁVAJÍCÍ, ŽE VĚŘÍM V LIDSKOU POCTIVOST (STÁLE JEŠTĚ!) A ŽE KDYŽ SE CHCE, LZE SE VŽDY DOMLUVIT, ANIŽ BYCHOM SE MUSELI SOUDIT. PROTO SE SNAŽME NEJPRVE PROBLÉM VYŘEŠIT ;))

Děkuji za pochopení!***

Eva

 Zestručněná verze    ;)

Objednávkou se rozumí závazná objednávka zboží, která je mezi kupujícím a prodávajícím uzavřena v okamžiku objednání přes portál fler.cz. Platba na účet za objednané zboží by měla být poukázána do 3 pracovních dnů od data objednání, nejpozději však do 14 dnů. Zásilka Vám bude odeslána jako pojištěná po obdržení platby na účet, do cca 4 pracovních dnů.

 

REKLAMACE

Poučení o odstoupení od smlouvy

Zboží přijímám zpět, "bez udání důvodu" do 7 dnů, vím, že zákonná lhůta je týdny dva, ale pakliže vracíte věc jen tak, ne kvůli vady, věřím, že tuto skutečnost zjistíte ihned po vybalení zboží a není tedy žádný důvod, aby vám leželo dva týdny doma.Do 7 dnů ode dne převzetí zboží lze také odstoupit od smlouvy a toto zboží vrátit. V obou těchto případech, prosím, upozorněte na tento fakt ihned e-mailem. Zásilky vrácené bez upozornění nebo po této lhůtě a bez domluvy nebudou převzaty.

Textilní výrobky musí být v původním obalu, s původními visačkami, etiketami apod., upevněny původním způsobem-věřím, že se najdou šikulové, kteří je odstřihnou, v modelu si 1x vyjdou a pak zase šikovně uchytí visačku zpět, takto opravdu tedy ne ;(

Šperky "bez udání důvodu" zpět nepřijímám, neboť se nedá dokázat, zda byly, či nebyly nošeny a pak vráceny.

Náklady spojené s poštovným jdou na vrub odesílajícího. Poté, co obdržím nevyhovující zboží, bude Vám poukázána částka za toto zboží na Váš účet.

Reklamace - podmínky a způsob uplatnění

Dle zákona odpovídám za vady výrobku, které nezpůsobil spotřebitel, jsem ochotna, po domluvě, věc opravit, přešít, spravit, v časově přijatelném horizontu, opět, vše záleží na domluvě a vstřícnosti na obou stranách.

Na posouzení oprávněnosti reklamace mám zákonných 30 dní, vždy se ale budu snažit vyřešit situaci co nejdříve. O tom, zda je reklamace oprávněná či ne, Vás budu informovat mailem. Pokud bude reklamovaná vada zboží uznána, bude Vám platba za toto zboží neprodleně poukázána na Váš účet.

 

Oficiální verze:

 

1. Úvodní ustanovení

1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce evushaa, prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz/evushaa. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

 

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.3. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu nebo po doložení dokladu o jeho odeslání.

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2.  Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura. Kupující má možnost si ji sám vytisknout. Faktura slouží zároveň jako záruční list.

4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího. Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.

5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučený balíček, případně jako balík. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty.

5.3. Pokud si kupující přeje zaslat zboží jinou službou České pošty, jako je např. balík do ruky či balík na poštu, informuje o tom prodávajícího. Prodávající si vyhrazuje právo navýšit poštovné za tyto služby dle aktuálního ceníku České pošty.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 01. ledna 2014.

 

 

 

Způsob dopravy
Pošta, dobírka, osobní předání. balení: LEPENKOVÁ KARTIČKA (na šperky) + BUBLINKATÁ OBÁLKA, textil pečlivě zabalen + bublinky. Recykluji obaly. POZOR!!!!! Poštovné na Slovensko je vyšší, záleží na váze, kontaktujte mne, prosím před zaplacením, děkuji! TAKTÉŽ NYNÍ, PO ČR, JE ZDRAŽEN POJIŠTĚNÝ BALÍK, POZOR, MOHU DODATEČNĚ ZMĚNIT, PODLE POČTU A VÁHY VÁMI OBJ.VĚCÍ. Děkuji za pochopení! Faktury netisknu, jsou k dispozici u každé objednávky, na požádání Vám ji ale samosebou vytisknu, pište.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od evushaa

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--