Domů Profil prodejce evusilinka
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Karlovy Vary, ČR
  • 20 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (15) 100%
Nadšenci: 140
Aktivita: aktivní
Prodáno: 20
Registrace: 1.10.2008
Město: Karlovy Vary
Stát: ČR

evusilinka

/ Prodávající
Novinky
10634
6.3.2011 nová kolekce odvážných broží právě v prodeji!

zdravíčko drahý návštěvníku :)

jelikož je má šílená mysl neustále posedlá myšlenkou něco vytvářet, pokouším se momentálně o tvoření netradičních, originálních broží, které by měly nápad. jde mi především i o praktickou stránku, takže se snažím vytvářet věci ulítlé jen trochu /zatím se držím/ , aby se daly dobře nosit a nositelce přinesly hlavně dobrý pocit z toho, že je jiná než ostatní a nezapadá do široké masy průměru.. při navrhování broží se držím také toho, aby šílenosti mnou vytvářené /jak někdy mé výtvory přátelsky nazývám/ osvěžily i sebeobyčejnější obleček jejich nositelek. veškeré mé výrobky jsou s pečlivostí ručně šité, vyráběné v nekuřáckém prostředí a bez alergenů. vzhledem k tomu, že studuji, budu sem zbožíčko doplňovat postupně, tak snad se bude líbit..


 

...vzhledem k originalitě brožátek vyrábím pouze limitované kolekce po pár kusech, které však všechny zvlášť oplývají individuální duší a příběhem :), náramky tvořím většinou pouze v jednom kousku, jelikož jsou především důsledkem mých večerních neopakovatelných rozmarů..

 

Díky za návštěvu..!

___________________________________________________________________

!!!  novým výmyslem mé kreativní mysli budiž výroba ručně potahovaných pecek, které budou nejrůzněji vyšívané, pošívané, obšívané, protože to je to, co jsem ještě nikde na fleru, ani jinde nenašla a myslím, že by to mohlo příjemně osvěžit nošení běžných náušnic..                            takže nastražte uši !

   


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

____________________________________________________________

! a je na světě zbrusu nová, ručně šitá, podle autorských vizí tvořená kolekce harmonie kontrastů, která si zakládá na kombinování zdánlivě protichůdných barev jakými jsou červená, neonově zelená, černá, žlutá a modrá. čisté barvy zahrávající si s černobílými fotografiemi/obrázky/výstřižky ke zvýšení jejich kontrastu evokují jarní probouzení, svěžest, individualitu...

 

                            

 

___________________________________________________________

! nové extravagantní brože právě spatřily světlo světa. jsou barevné, originální, neokoukané, neobyčejné, zvláštní, maximálně vodě- (a jiným nežádoucím okolnostem) -odolné,  nositelné, cenově dostupné, hravé a fotografické- jedná se o autorské fotky čerpající především z mých vlastních cest po Evropě. na fotkách se věnuji především tématům jako jsou zachycení aktuální konzumní společnosti, atmosféry, detailů a mnoho dalšího..

prozatím jsou motivy a jejich počet omezené, ale budou stále přibývat další a další... 

 

 

 

 

 

 

... a pamatujte ART'S NOT DEAD.    

 

 

 

 

....zaskočte také do spřízněného obchůdku s originální malbou mé kamarádky petry-insomniac

//

Způsob dopravy
Doporučeně českou poštou, pěkně zabalené, aby se nic neponičilo a to hned po připsání příslušné platby na můj účet. Je možné také osobní předání v Českých Budějovicích nebo v Karlových Varech, po domluvě i v Plzni. Cenu poštovného a balného počítám 35 Kč. Samozřejmě při objednávce více kusů platíte poštovné pouze jedno :)
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od evusilinka

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--