Profil uživatele
expaniuma
Prodávající
Morkovice
Registrace: 7.4.2010

 

 

Vítám Vás na profilu EXPANIUMA na stránkách FLER.CZ
Jsem z Moravy... Tož vítajte:-)

 

 

Takže na úvod něco o mně. Je mi 31 let, zaměstnaný jako elektrotechnik. Jsem z Moravy, přesněji od Kroměříže. Mám velmi rád přírodu a všechno z přírodních materiálů jako je dřevo, kámen.... Mým hlavním koníčkem je práce se dřevem. Převážně dělám z měkkého dřeva jako je smrk a borovice, ale nebráním se ani něčemu tvrdšímu jako je dub, buk... Většinu času trávím ve své malé stolárničce, kde vytvářím výrobky pro vlastní užití, ale především pro Vás na Fler.cz.

Všechny výrobky jsou lakované vodouředitelným lakem na dřevo. Lak je na dřevo nanášen stříkací pistolí nikoliv štetcem. Někdy se může zdát, že stojánek nalakovaný není, ptorože stříkací pistol nanáší jemnou stejnoměrnou vrstvu laku, ale nebojte určitě nalakovaný je... 

Věšáky a zahradní stoly budou v nabídce

ukázka výroby

 

 

Pokud se Vám líbí můj obchůdek a hlavně nabídka zboží v něm, doporučuji sledovat v Blozích sekci soutěže. Rád je pořádám. Můžete tak získat mé zboží za cenu poštovného nebo s výraznými slevami.

 

Kdo obdivuje práci se dřevem, může navštívit můj blog, kde je zdokumentovaná výroba svícnu.

 

stolárna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komu se líbí kolíkové stavy a JEDNODUCHÉ TKANÍ tak přesně pro vás je tu návod na tkaní na kolíkovém stavu. Návod vypracovala Jarama které tímto moc děkuji že mě oslovila abych jí vyrobil první kus. Tak tady je NÁVOD NA TKANÍ.

S pozdravem Dawe alis expaniuma :-)

 

 

TOPlist

Způsob dopravy
Výrobky zasílám přes Českou poštu službou OBCHODNÍ BALÍK DO RUKY, aby vám zboží přišlo co nejdřív a neponičeno. Garance dodání od české pošty je 24hodin od podání.
Obchodní podmínky

Standartní obchodní podmínky.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
806280
7.5.2019 Zdravím všechny. Ruka funkční, můžu zase vyrábět...:-)
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Zobrazování oblíbených uživatelů není majitelem účtu povoleno.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím