Profil uživatele
Fairytale.
Prodávající
Dobříš
Registrace: 2.10.2010

Vítejte u Fairytaile. Tvořím, sbírám, maluju, shromažďuju, přemýšlím. Mám svůj svět s maličkými kouzly, vteřinovým štěstím a obyčejnými zázraky. Mám dny, kdy s večerem usedám za svůj stůl a s ránem a štětcem v ruce zapomínám na realitu, jindy se rána mění v odpoledne a realita v sen. Často ráda opakuji, že bych svůj život potřebovala nafouknout a prožít několikrát za sebou, jelikož se mi nějak nedaří zrealizovat všechny nápady které ke mě přicházejí:)) Kromě malování se věnuji i tvoření šperků (z ovčího rouna, fima, korálků) ze začátku jsem jimi ověšovala hlavně rodinu, pak kamarády a postupně se šířily dál a dál do světa. Teď je přináším i vám:)mám radost z každého kousku, který se dostane do rukou někomu, kdo z něj bude mít třeba i jen o kousek hezčí den:)) Po narození syna se mi svět převrátil tím nejkrásnějším směrem a já začala tvořit i především pro něho. Nějak si nedokážu vybrat z oblečků plných spidermanů a jiných "MANŮ" a tak mu maluji vlastní.

Způsob dopravy
ČESKÁ POŠTA, KRABIČKA NEBO BUBLINKOVÁ OBÁLKA DLE ZBOŽÍ. Balíčky zasílám ihned po obdržení peněz na účtu. Pokud budete potřebovat balíček odeslat na jinou adresu nebo v případě jakýchkoli jiných dotazů a změn, prosím kontaktujte mě vnitřní poštou, děkuji Vaše Fairytale.:))
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím