Domů Profil prodejce faltas
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Ostrava, ČR
  • 6 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (15) 100%
Nadšenci: 19
Aktivita: aktivní
Prodáno: 6
Registrace: 2.11.2010
Město: Ostrava
Stát: ČR

faltas

/ Prodávající
Novinky
80217
29.7.2012 Přidala jsem novinku z Tater, bylo tam opravdu krásně, hned bych jela znovu ;-)

 

Protože jsem holka přelétavá a chvíli mě baví to a chvíli zas tamto, tak netuším, jak dlouho se u focení zdržím. Ale občas mám prostě náladu zvěčnit něco, co mě nějakým způsobem chytí za srdce.

 

 

Svůj vlastní digitální fotoaparát mám teprve od konce roku 2010 (ne, že by mě focení, do té doby mobilem, dostatečně nenaplňovalo), věnoval mi ho můj milovaný přítel, který se tady na Fleru ukrývá za přezdívkou Jaggy. Takže jsem mu teď udělala takovou malou  nevinnou reklamu, snad tím nikoho nenaštvu a jemu tím udělám alespoň malinkatou radost.

Již zmíněný fotoaparát ještě nějakou chvíli ležel v šuplíku, než jsem se odhodlala mu trochu provětrat faldíky, ale teď už jsme přátelé na život a na smrt, a fotíme spolu, co se jen dá. Taky mě baví fotografie upravovat, možná to někdy trochu přeženu, ale vždyť jsem jen amatér a zkouším, co všechno mi může projít.

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Pokud by se vám moje fotografie líbily, budu ráda za každý milý komentář a každé růžové srdce, které mi věnujete. Ale pokud by jste měli nějaké ty výhrady, tak si je prosím nechte pro sebe, neboť jak se znám, při prvním křivém slovu na mé snímky, by se fotoaparát bleskovou rychlostí vrátil zpět do šuplíku a to by bylo přece škoda, ne?

 

 

Děkuji všem, kteří mě zde v minulosti navštívili, navštěvují pravidelně nebo se mě teprve chystají navštívit a těším se na další vaše návštěvy

vaše Pavla alias falťas

Způsob dopravy
Fotografie zasílám v elektronické podobě přes e-mail. V případě tisku pošlu balík Českou poštou.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od faltas

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--