Profil uživatele
FatFox
Prodávající
Bílina
Registrace: 6.11.2017

FatFox, to jsou doplňky a dekorace vyráběné s láskou

 

Bude to náramek z korálků nebo plátěná taška?

Můžete si u mě pořídit náramky z minerálů, plátěné tašky, šité bytové dekorace, svícny a betonky nebo lapače snů a závěsy na zeď - macramé.

 

V případě zájmu vytvořím dekorace či doplňky na přání.

Vánoce jsou tady, Vánoce jsou tady Vánoční stromek

A s nimi i vánoční kolekce dekorací.

Modrá srdíčka na zavěšení

Modré vánoční stromečky

Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

1.1       Tyto obchodní podmínky platí pro nákup výrobků (zboží) na fler.cz prodejce FatFox (Michaela Zdeňková, IČ 04705815, fyzická osoba zapsána v Živnostenském rejstříku, Úřad příslušný podle §71 odst.2 živnostenského zákona: Městský úřad Bílina) a upravují vzájemná práva a povinnosti smluvních stran vzniklé v souvislosti nebo na základě kupní smlouvy uzavírané mezi prodávajícím a kupujícím.

1.2       Ustanovení obchodních podmínek jsou nedílnou součástí kupní smlouvy. Kupní smlouva a obchodní podmínky jsou vyhotoveny v českém jazyce.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1       Objednáním zboží kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami a reklamačním řádem a že s nimi souhlasí.

2.2       Smluvní vztah mezi prodávajícím a kupujícím vzniká doručením přijetí objednávky, jež je prodávajícím zasláno kupujícímu vnitřní Fler poštou.

3. Platební podmínky

3.1       Cenu zboží hradí kupující prodávajícímu předem, a to převodem na účet prodávajícího do 14 dnů od uzavření kupní smlouvy.

3.2       Případné slevy z ceny zboží poskytnuté prodávajícím kupujícímu nelze vzájemně kombinovat.

4. Odstoupení od kupní smlouvy

4.1       Kupující má právo od kupní smlouvy odstoupit, a to do 14 dnů od převzetí zboží.

4.2       V případě odstoupení od kupní smlouvy se kupní smlouva od počátku ruší. Zboží musí být kupujícím prodávajícímu vráceno do 14 dnů od doručení odstoupení od kupní smlouvy prodávajícímu. Odstoupí-li kupující od kupní smlouvy, nese kupující náklady spojené s navrácením zboží prodávajícímu.

4.3       V případě odstoupení od kupní smlouvy vrátí prodávající peněžní prostředky přijaté od kupujícího do 14 dnů od odstoupení od kupní smlouvy kupujícím, a to bankovním převodem na účet kupujícího. Odstoupí-li kupující od kupní smlouvy, prodávající není povinen vrátit přijaté peněžní prostředky kupujícímu dříve, než mu kupující zboží vrátí nebo prokáže, že zboží prodávajícímu odeslal.

4.4       Nárok na úhradu škody vzniklé na zboží je prodávající oprávněn jednostranně započíst proti nároku kupujícího na vrácení kupní ceny.

5. Přeprava a dodání zboží

5.1       Zboží je zasíláno Českou poštou jako doporučená zásilka. Cena poštovného je vždy uvedena u zboží.
Dodání zboží po České republice trvá obvykle 1-3 pracovní dny.

6. Reklamační řád

6.1       Prodávající je povinen zaslat kupujícímu zboží řádně zabalené a co nejlépe zabezpečené proti poškození.

6.2       Kupující je povinen při převzetí zkontrolovat neporušenost obalu a převzetím zásilky kupující stvrzuje, že zásilku převzal bez zjevných závad.  Prodávající nenese zodpovědnost za poškození zásilky přepravní společností a není povinen v případě takového poškození poskytovat kupujícímu jakoukoliv náhradu.

6.3       V případě, že je obsah zásilky poškozen, ale poškození není zjevně způsobeno dopravcem (není porušen, poškozen či jinak narušen obal), kupující kontaktuje prodávajícího vnitřní Fler poštou a zašle prodávajícímu popis a fotografii vady.

6.4       Pro uplatnění reklamace je kupující povinen reklamované zboží odeslat poštou spolu s kopií dokladu o koupi na adresu prodejce. Náklady na přepravu zboží hradí kupující.

6.5       Prodávající vadu zboží posoudí a v případě oprávněné reklamace se s kupujícím dohodne na dalším postupu, tj. vrácení peněz za zboží, výměna nebo sleva. V případě oprávněné reklamace má kupující nárok požadovat náhradu nákladů vzniklých dopravou reklamovaného zboží.

7. Závěrečná ustanovení

7.1       Tyto obchodní podmínky platí ve znění uvedeném na internetových stránkách prodávajícího v den odeslání elektronické objednávky kupujícím.

7.2       Odesláním elektronické objednávky kupující přijímá veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky, též platnou cenu objednaného zboží, nebylo-li v konkrétním případě prokazatelně dohodnuto jinak.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.