Momentálně nepřijímám žádné objednávky, díky za pochopení.
Profil uživatele
Felicita
Prodávající
Havířov - Šumbark
Registrace: 14.12.2008

Jsem naprosto obyčejná ženská, která ve svém volném čase nedokáže nečinně sedět a proto se bavím různými typy ručních prací. V současné době se zaměřuji na práci se dřevem - výroba cedulek na dveře, věšáků, dekorace krabiček, šperkovniček a dalších.

 

Ráda vám vyrobím jakoukoli jmenovku či cedulku na dveře, ozdobím krabičku, skříňku na klíče, kapesníky.... Cedulky jsou ručně řezané, většinou z překližky nebo MDF desky. Každý kousek je originál, proto je velice málo pravděpodobné, že bude cedulka či šperkovnička atd. naprosto přesně odpovídat fotografii. Ve většině případů zdobím ubrouskovou technikou. U cedulek připevňuji na  rubovou stranu čtverečky z kvalitní profi oboustranné lepicí pásky pro připevnění na dveře či kamkoli jinam. Každá cedulka je po namalování  přelakovaná bezbarvým lakem. Doporučuji i tak používat spíše pro interiér či dobře chráněná místa před deštěm.

Na přání vám vyhotovím cedulku, šperkovničku a další dřevěné výrobky dle vašich představ - čím podrobnější popis představy, tím přesnější bude výsledný výrobek

:-) Vždy se domluvíme....

Miluji také malbu na hedvábí a na textil, občas se věnuji pedigu, korálkům, fimu, prostě všemu, čím můžu potěšit sebe a následně své blízké a přátele.

V mém zboží můžete rovněž najít bižuterní komponenty.

 

RAČTE VSTOUPIT :-)

 

 

Způsob dopravy
K doručení využívám služeb České pošty a tudíž i jejích tarifů.
Obchodní podmínky

Údaje zákazníka budou zpracovány výhradně za účelem vyřízení objednávky a dodání zboží.

Platbu za objednané zboží očekávám do 5 dnů od potvrzení objednávky. Pokud by bylo třeba, můžeme se spolu dohodnout na jiné lhůtě, do té doby ho rezervuji. Pokud není do 5 dnů uhrazeno, objednávku stornuji.

Po nepříjemnostech s Českou poštou zasílám zboží POUZE PŘI PLATBĚ PŘEDEM. Děkuji za pochopení.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím