Profil uživatele
Felixie
Prodávající
Jindřichův Hradec
Registrace: 24.1.2011

Mám neposedné ruce, které touží tvořit. Tvořit tradiční krásné věci, které nezevšední a je možné se jejich krásou stále obdivovat.

 

Moje heslo je: krásné a nejlépe i funkční

 

Doufám, že Vás budou mé výtvory těšit tak, jako mě jejich tvoření.

Značka Felixie vznikla na počest kočky Felixie, která každé ráno nelení a vyleze do koruny stromu, aby mohla do okna ložnice mňoukat, ať nespím a jdu tvořit!

Způsob dopravy
Milí zákazníci, těší mě, že Vám něco z mého alba padlo do oka a doufám, že Vás či Vaše blízké bude můj výrobek těšit. Zboží zasílám prostřednictvím České pošty, balíček vždy pojišťuji, v případě miniaturní zásilky volím vždy doporučené psaní. Pro jistotu. Vaše zboží tak bude pojištěné a snad ve větším bezpečí :-) Balím pečlivě, abych eliminovala poškození hrozící přepravou, vrchní obal může být již použitý (zvláště v případě nutnosti balit balíčky do krabic), nicméně obsah bude vždy oddělen čistým obalem, (event. bublinkovou fólií) dle charakteru výrobku. Zboží odesílám zhruba jednou týdně (v praxi ale 2*), tedy do týdne od Vaší platby - připsání na můj účet. Nicméně dohoda nevylučuje jiný postup. Veškeré výrobky jsou vyrobeny a skladovány v nekuřáckém prostředí a v prostředí, kam nemají přístup zvířata (až na moje děti, kobylku a zebřičku:-). Výrobky jsou do doby prodeje skladovány v uzavíratelných plastových boxech.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
15443
6.4.2011 Při objednávce nad 500,- Vám zašlu zboží na mé náklady.
Vaše Felixie
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím