Veškeré naše výrobky jsou tvořené dle příchozích objednávek. Nemáme žádné skladové zásoby! Stávající doba dodání je 3 týdny od připsání platby na účet. Prosíme všechny nevěsty které si od nás zakoupily... více »
Profil uživatele
FI-TO
Prodávající
Prostějov
Registrace: 19.12.2011

 

Vítáme Vás,

v našem obchůdku. Jsme dvě kamarádky, které baví tvoření a originální maličkosti. V dnešní době si můžete vybrat svatební doplňky a dekorace do Vámi požadované barvy. Nastávající nevěsty i ženichové jsou čím dál "odvážnější" a proto jsme navrhly kolekce svatebních doplňků různých barev, které nadchnou i náročnější novomanžele. Saténové polštářky na prstýnky, luxusní svatební bryndáky, ozdobné šerpy na židle, stylové kapesníčky na slzy a další dekorace můžete mít do Vámi zvolené barvy.

 

Po dlouholeté zkušenosti v zahraničí, jsme si přivezly spoustu nápadů a byly jsme inspirovány řešením svatebních maličkostí. To jsme převedly do praxe a postupně budeme přidávat další a další produkty. Doufáme, že se budou stále líbit a přinášet radost jak ve svatební den, tak i poté ze vzpomínek.

Žádáme Vás o akceptování autorských práv!

Licence Creative Commons
Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

_________________________________________________________________

 

Způsob dopravy
Veškeré zboží zasíláme doporučeně. Cena poštovného a balného je orientační, může se o pár korun lišit. Stávající doba dodání je 3 týdny od připsání platby na účet. Faktura je dostupná v elektronické podobě u každé objednávky.
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
585580
6.1.2017 Nové podvazečky ihned skladem
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.