Domů Profil prodejce FibiAn
  • Prodejce od r. 2012
  • Olomouc, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 2
Aktivita: -
Registrace: 2.12.2012
Město: Olomouc
Stát: ČR

FibiAn

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Vystudovala jsem středoškolský obor návrhářství a modelářství oděvů v Prostějově. Jedna specializace mi ale nějak nestačila, tak jsem po maturitě nastoupila na bakalářské studium Bohemistiky a Anglického jazyka a literatury v Českých Budějovicích a potom ještě na magisterské studium Anglické filologie v Olomouci. Přestože mě vysokoškolské studium bavilo, tak jsem již za studií věděla, že se chci ke svému středoškolskému oboru alespoň částečně vrátit.NůžkyŠatyMiluju Fler 

Toto moje přání se spnilo roku 2018, kdy jsem začala spolupracovat v kostýmním oddělení při natáčení různých koprodukčních filmů, které se realizovali a realizují na pražském Barrandově. Doposud jsem spolupracovala na seriálech jako je na Emmy nominovaný fantasy seriál Carnival Row, dobovka World on Fire a vánoční film Netflixu A Boy Called Christmas, jehož premiéra je plánovaná na podzim 2020.

V rámci této práce funguji jako výrobce různých doplňků ke kostýmům, dělám výšivky, šperky a různé ozdobičky a komponenty ke kostýmům dle zadání vedoucí kostýmní výtvarnice. Neustále se učím nové výrobní techniky a rozšiřuji své portfolio dovedností, nejen přímo v práci, ale i mimo ni. (U mého posledního projektu mě například učila tvarovat klobouky paní z anglie, která vytvořila krásné pokrývky hlavy pro Hru o trůny).

Kromě této práce se věnuji ještě překladateství z angličtiny do češtiny, zejména mě baví překlad dětské beletrie (dosud mi vyšly 2 knihy u Fragmentu).

A po večerech si vyrábím své mini projekty, které najdete u mě v nabídce.

:)

Způsob dopravy
Česká pošta
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od FibiAn

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--