Domů Profil prodejce FiLiBar
  • aktivní prodejce od r. 2012
    Reaguje na objednávky obvykle do 6 hodin.
  • Senetářov, ČR
  • 6 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (1) 100%
Nadšenci: 16
Aktivita: aktivní
Prodáno: 6
Registrace: 25.9.2012
Město: Senetářov
Stát: ČR

FiLiBar

/ Prodávající
Novinky
97656
20.11.2012 Právě vložena džínová kolekce čelenek, broží a plesových doplňků. Právě dokončuji džínové motýlky pro velké i malé frajery :-)

Vítám Vás v mém obchůdku, jsem obyčejná holka z Moravy a máma dvou holčiček.

Už od děctví mě bavily různé ruční práce, dekorování a zdobení. Háčkovat a šít v ruce mě babička naučila ještě než jsem začala chodit do školy, tehdy to nebylo nic, co by stálo za řeč, i když při vzpomínce na obšíváné kočičí pelíšky pečlivě skládanou bílou krajkou, se směju ještě teď :-) Po dobu mé školní docházky i dlouho po ní můj tvůrčí duch spal zimním spánkem a probudil se až po narození mé první dcery Lindy. Pustila jsem se do háčkování, časem jsem začala háčkovat i na zakázku, po narození druhé dcery Barunky už to bylo ale časově neúnosné, tak jsem se rozhodla zakázkovou výrobu přerušit a háčkuji si už jen pro radost, když je čas a pro moje holky.

Dále se od rodičovského dovolenkování ráda odreaguji u ,,šmodrchání,, látkových vlasových doplňků nebo lehce žhářskou technikou aplikovanou na organzu - u vytváření čelenek, sponeček nebo gumiček s organzovým květem.

Mám rada svátky a jako skoro každá ženská ráda zdobím dům různými dekoracemi. Pokud to zvládnu časově, objeví se v mé nabídce i vánoční sortiment - např. věnce a svícínky.

Všem děkuji za milou návštěvu.

 

Petra K.

 

Původně jsem tento účet zakládala společně se švagrovou. Kvůli úřadování se zákazníky i tímto servrem jsme se rozhodly, že bude praktičtější mít každá svůj účet. Pokud si vyberete i v jejím obchůdku Fillen, spojíme Vám objednávyk a ušetříte jedno poštovné. //www.fler.cz/fillen

 

Děkuji, že nekopírujete mé výrobky za účelem vlastního prodeje.

Způsob dopravy
Česká pošta dle domluvy buď doporučeně dle tarifu nebo obyčejně na vaše riziko.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od FiLiBar

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--