Profil uživatele
first.woman
Prodávající
Kostelany nad Moravou
Registrace: 27.6.2011

Náušnice first.woman jsou autorské ručně vyráběné náušnice (z fima, cernitu a pružných drátků), které vznikly asi hodinu před odchodem na jednu z mnoha tancovaček, kde toho dne sklidily nebývalý ohlas. A sklízely jej taky na ulici, ve škole, v tramvaj i na festivalech... Díky neustálým dotazům, jestli je možné je někde koupit, jsem se rozhodla podělit se o ně s Vámi.

Mé náušnice přežijí prakticky všechno, což jsem si mnohokrát ověřila nejen já, ale i jejich hrdé majitelky. Navzdory své zdánlivé křehkosti v mých uších vydržely dokonce několik bouřlivých nocí bez jakéhokoli poškození. Pokud se Vám přesto budou ráno zdát drátky mírně pokřivené, snadno si je samy narovnáte. Náušnice s bílými prvky svítí ve tmě, takže se nikdy neztratíte svým přátelům z dohledu...

Záruku poskytuji "jak dlouho to jen půjde" - zatím jsem však nezaznamenala mnoho reklamací. Vypadne-li Vám drátek nebo kulička, ráda Vám je zdarma opravím. Ztratíte-li jednu náušnici, druhou k ní za menší poplatek dodělám.

Ráda vyjdu Vašim požadavkům vstříct.

 

 

Způsob dopravy
Zboží zasílám poštou až po připsání platby na účet. Náušnice balím do krabičky a bublinkové fólie, aby cestu ve zdraví přežily. Zásilka je pojištěna. Na poštu se dostanu tak 1x (max 2x) týdně. Zpravidla bych měla zboží odesílat každé pondělí (případně pátek), ale v akutních případech mohu i dříve. Kromě dodávky poštou je možné i osobní předání v Praze, kde bydlím.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
325112
11.11.2014 s radostí přijímám Vaše objednávky na vánoční dary:)
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím