Domů Profil prodejce first.woman
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 hodin.
  • Kostelany nad Moravou, ČR
  • 222 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (83) 100%
Nadšenci: 277
Aktivita: aktivní
Prodáno: 222
Registrace: 27.6.2011
Město: Kostelany nad Moravou
Stát: ČR

first.woman

/ Prodávající
Novinky
325112
11.11.2014 s radostí přijímám Vaše objednávky na vánoční dary:)

Náušnice first.woman jsou autorské ručně vyráběné náušnice (z fima, cernitu a pružných drátků), které vznikly asi hodinu před odchodem na jednu z mnoha tancovaček, kde toho dne sklidily nebývalý ohlas. A sklízely jej taky na ulici, ve škole, v tramvaj i na festivalech... Díky neustálým dotazům, jestli je možné je někde koupit, jsem se rozhodla podělit se o ně s Vámi.

Mé náušnice přežijí prakticky všechno, což jsem si mnohokrát ověřila nejen já, ale i jejich hrdé majitelky. Navzdory své zdánlivé křehkosti v mých uších vydržely dokonce několik bouřlivých nocí bez jakéhokoli poškození. Pokud se Vám přesto budou ráno zdát drátky mírně pokřivené, snadno si je samy narovnáte. Náušnice s bílými prvky svítí ve tmě, takže se nikdy neztratíte svým přátelům z dohledu...

Záruku poskytuji "jak dlouho to jen půjde" - zatím jsem však nezaznamenala mnoho reklamací. Vypadne-li Vám drátek nebo kulička, ráda Vám je zdarma opravím. Ztratíte-li jednu náušnici, druhou k ní za menší poplatek dodělám.

Ráda vyjdu Vašim požadavkům vstříct.

 

 

Způsob dopravy
Zboží zasílám poštou až po připsání platby na účet. Náušnice balím do krabičky a bublinkové fólie, aby cestu ve zdraví přežily. Zásilka je pojištěna. Na poštu se dostanu tak 1x (max 2x) týdně. Zpravidla bych měla zboží odesílat každé pondělí (případně pátek), ale v akutních případech mohu i dříve. Kromě dodávky poštou je možné i osobní předání v Praze, kde bydlím.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od first.woman

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--