Tento prodejce dočasně znemožnil nákup svého zboží až do 21.3.2039 00:00 z důvodu "Prodej dočasně uzavřen".
Obchod byl automaticky uzavřen z důvodu neaktivity.
Profil uživatele
Fisk
Prodávající
Vřesina u Ostravy
Registrace: 11.1.2010

Dobrý den!

     Po třech letech strávených zajímavou a mnohdy i veselou, ale nesmírně vyčerpávající (alespoň pro mě) prací m-učitelky na ZŠ se vracím ke své tvorbě.

S tvorbou na prodej jsem začala někdy před deseti lety malováním na trička, postupně jsem začala také šít (trika, mikiny, sukně, kalhoty,...)a přidávám i další věci (brašny, ozdoby a "šperky",...).

Některé věci se rozhodně nezměnily: Pořád mě okouzlují vlaky a nádraží a vše s nimi spojené. Neustále mě baví vnímat ducha různých míst a věci jako svědky dob. Taky mě vždy přitahovala místa ovlivněná průmyslovou činností člověka. Ta, která mají mnohdy "nedobrou" pověst, jako jsou Ostrava nebo severní Čechy. Díky tomu jsem potkala Strašidláka a přestěhovala se za ním do Ostravy. Jsem tu zatím rok a půl a nepřestává mě to bavit :-) Spolu se touláme různými místy a nasáváme jejich atmosféru. Strašidlák vaří čaj do vlastnoručně vyrobené keramiky a na náspech zaniklých železnic (či jiných zhoubných místech) jej popíjíme. Z okna našeho doupěte se kocháme zříceninami továrny Ostramo a Přívozskou "Modrou" haldou.

Projíždíme se tramvajemi až na jejich konečnou a radujeme se z podobných "pošetilostí".

Věci, které vyrábím, šiju a maluju se snažím vyrábět v souladu se svým etickým smýšlením a žebříčkem hodnot. Používám například v co největší míře místní materiály a suroviny (Výrobci z Brna, Svojanova, Chropyně, Třebíče, Dačic, Děčína, Drnovic, Krnova aj.), nemám totiž ráda, když se nesmyslně vozí věci přes půlku světa a když jsou obyvatelé nejen zemí  "třetího" světa vykořisťováni. To je totiž mnohdy rub levných cen v řetězcích a i díky tomu je i cena za zdejší práci tlačena níž.

Brašny nešiju z kůže, neboť je tělem mých bližních.

PRO NAKUPUJÍCÍ: Po objednání čekejte na moje potvrzení. Zboží mám vystavené i jinde a může se stát, že si jej odnese zrovna někdo těsně před Vámi. Nestává se to často, ale znáte to: Náhoda je blbec. I když teda nic proti náhodě :-) Bývá i dobrá :-)

Podle časových možností vyrábím i na zakázku.

 

Přestože to, že mě něco napadne, považuji za dar, který jsem třeba i nezaslouženě obdržela shůry, neberte mi ho, prosím = respektujte autorská práva. Přece jen jsem v některých ohledech trochu lakomá :-)

 

Způsob dopravy
Zboží posílám Českou poštou a balím je porůznu podle potřeby. Balíčky odesílám po "přistání" platby na mém účtu.
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
483481
25.2.2016 Konečně jsou k dispozici trička s motivem tramvají!
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím