Profil uživatele
Fleur de Paris
Prodávající
Brno
Registrace: 26.6.2012

Fleur de Paris

Francouzky vždy patřily k nejpůvabnějším ženám. Navzdory tomu, že je Paříž město módy, půvab Francouzek netkví v honosných róbách, opulentních špercích či avantgardních modelech. Jejich krása a šarm jakoby vystupovaly z jejich osobnosti na povrch a odrážely se jim ve tváři. Vědí, že kouzlo se skrývá v jednoduchosti stylu, který je podtrhnut jen zajímavým doplňkem – kouskem nevšednosti, který bezpečně strhne pohled celého okolí.

Berme Francouzky jako odvěký vzor všech žen celého světa a nechme stejně jako ony projevit náš přirozený půvab. Vždyť každá žena od Aljašky až po Austrálii je ve své podstatě krásná. A stačí jen malá drobnost, která na to upozorní okolí. K podtržení vaší jedinečnosti vám přinášíme kolekce doplňků, které dozdobí vaši osobnost.

Pod značkou Fleur de Paris působí jedna žena a jeden muž, kteří jsou tvůrčím týmem v životě i v práci, jež je jejich společnou zábavou.


Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím