Profil uživatele
FloraArt
Prodávající
Řevnice 323
Registrace: 12.11.2017

Jmenuji se Irena Růžičková a ráda bych Vás zavedla do světa poetické venkovské přírody, kde květiny rostou svobodně a nahodile, což dokonale popisije i způsob malby, kterým její vnímání vyjadřuji.

  Nesnažím se však jen napodobovat přírodu, ale to, čím ke mně promlouvá, čím mě láká, stejně tak Vás obraz má lákat, abyste do něj vstoupili, stali se jeho součástí, součástí přírody divoké a osamělé.

 

,,Mám ráda vůni země, květin a zahrady

o něco víc než ostatní vůně."

 

Irena ůžičková vystudovala výtvarné gymnázium a později zahradní tvorbu na ČZU. Láska ke květinám jí provází celý život, což se nakonec projevilo i v její tvorbě. První obrazy vznikaly na základě kkreseb při studiu zahradní a krajinné architektury, které obě tyto její vášně snoubí dohromady.                V současnosti se snaží jít svou vlastní cestou. Podstatou jejího vyjádření je abstrakce v symbióze s přírodou. Inspiraci nachází v impresionismu, abstraktní malbě, přírodě a vlastních pocitech.

 

     

                               

 

Způsob dopravy
česká pošta
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
767931
28.11.2018 Od 4. do 31. 12 si můžete prohlédnout, nebo třeba i zakoupit, obrazy na nové výstavě "ZE-M(N)Ě" v kavárně a galerii Carpe Diem Flóra v Jičínské ulici!
https://www.fler.cz/flora...
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.