Domů Profil prodejce FLORAL ART
  • aktivní prodejce od r. 2009
    Reaguje na objednávky obvykle do 8 hodin.
  • Rokytnice nad Jizerou, ČR
  • 1127 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (187) 100%
Nadšenci: 521
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1127
Registrace: 12.11.2009
Město: Rokytnice nad Jizerou
Stát: ČR

FLORAL ART

/ Prodávající
Novinky
1095562
29.2.2024 Krásné předjaří přeji Vám všem. Stále jsem ve výrobě oblíbených věnců z březového a vrbového proutí. Vložila jsem také pár nových originálních věnců k zakoupení.

Dobrý den, vítejte v mém obchůdku!

Jmenuji se Markéta Floriánová,

jsem nadšenou floristkou a moje práce mě hodně baví. Momentálně mi času na práci zbývá vemi málo a je pro mne radost udělat si čas na sebemenší kytičku, věneček, dáreček....., a to vše proto, že se věnují svým mateřským povinnostem a učím angličtinu v místní škole. 

Jsem absolventkou ČZU v Praze v oboru Zahradnictví a nesčetného množství floristických kurzů, seminářů a přednášek ve všech koutech ČR.

Nejstěžejnějšími kurzy, stále mě již několik let inspirujícími, byly kurzy floristiky na Zahradnické střední a VOŠ škole v Mělníce, kde jsem pod vedením paní učitelky Kamily Vlasákové a předního českého floristy Zdeňka Kupilíka absolvovala sérii kurzů zahrnujících tyto části:

Teorie vazby kytic

Svatební floristika

Smuteční a dušičková vazba

Adventní a vánoční aranžmá

 

Ve floristice se vzdělávám neustále a inspiruji se v českých i zahraničních katalozích, na webech prestižních floristů a beru si z toho to, co je pro mě stěžejní - inspiraci v přírodních materiálech.

Mimo prodeje zde na fleru se hodně věnuji svatební floristice a kompletním výzdobám svateb  a doručování kytic v Libereckém kraji, jednou za rok prodávám své výrobky na vánočních trzích v Rokytnici nad Jizerou.

Dále se věnuji také zahradnickým pracem a zahradní architektuře v atelieru mé maminky Ing. Jitky Novotné.

Způsob dopravy
Pro běžné zásilky využívám služeb České pošty a Zásilkovny. Vazby a aranžmá z živých květin rozvážím po libereckém kraji většinou osobně autem, pro více informací mě kontaktujte vnitřní poštou fler.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od FLORAL ART

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Menu
--