Profil uživatele
Flowers and More
Prodávající
Praha
Registrace: 16.11.2009

Dobrý den,

těší nás že jste zavítali do našeho internetového obchodu. Zde na Fleru prezentujeme především suchou vazbu a svatební kytice, v našem portfoliu je však daleko širší nabídka služeb. S citem pro detail rádi vytvoříme pro naše zákazníky  

  •   kytice pro všechny příležitosti
  •   kompletní svatební květinové výzdoby
  •   květiny pro společenské události, rauty, večírky...
  •   květinové dekorace pro  firmy i pro Váš domov 
  •   smuteční floristiku - květiny pro důstojné  rozloučení
  •   pečujeme o květiny v kancelářích i domovech

Květinové dekorace zde na Fleru děláme téměř výhradně z přírodních materiálů, z části z vlastní produkce. 

Pokud se Vám zalíbilo již prodané zboží, nebo zboží není vystaveno ve Vámi požadované barvě, rozměru apod., napište, a rádi Vám vytvoříme originál dílko dle Vašich představ.

Některé kousky mohou být prodávány i jinou cestou než přes Fler, proto v některých případech musíme před potvrzením objednávky ověřit,  zda se již mezitím neprodaly.  Pokud se stane, že některý z komponent objednaného výrobku není již dostupný, nahradíme jej jiným, co nejpodobnějším, tak aby byl zachován celkový vzhled výrobku.

Zboží zasíláme přes zásilkovnu nebo Českou poštou, obvyklá doba pro odeslání je 2 týdny od přijetí platby na náš účet, v exponovaných měsících jako říjen a listopad může být dodací lhůta prodloužena.

Přeji příjemné nakupování

Zdeňka  Charbuská

Způsob dopravy
Objednané zboží je odesláno obvykle 2 týdny po přijetí částky na účet prostřednictvím služby zásilkovna. na vyžádání je možné zaslat také českou poštou jako balík do ruky-v listopadu a prosinci ale nedoporučuji kvůli velkým zpožděním . Na věnce máme zvláštní fintu balení - dojdou v pořádku, i ty ze skořápek :-)Pokud si objednáte více kusů zboží, odešlu je v jedné zásilce za jedno poštovné ( platí do 2kg celkem )!
Obchodní podmínky

Veškeré naše výrobky jsou vyráběny ručně na zakázku, proto v případě kopií vystaveného zboží může docházet k drobným odchylkám při zachování celkového vzhledu výrobku.

Na tyto drobné odchylky způsobené charakteristikami přírodního materiálu a vlivem ručního zpracování se tedy nevztahují reklamace ani možnost vrátit zboží do 14 dnů bez udání důvodu.

V případě vracení zboží bez udání důvodu do 14 dnů od přijetí vracíme v případě nepoškozeného zboží cenu za zboží na účet klienta. Prodávající nehradí kupujícímu náklady spojené s dopravou zboží. 

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
873619
1.4.2020 Jaro již je v plném proudu a tak jsem vložila pár kousků již hotových, ihned k odeslání
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím