Menu
--
Profil prodejce FLUKEatelier Domů
  • aktivní prodejce / od r. 2013
    Reaguje na objednávky obvykle do 30 minut.
  • Praha 4 - Krč, ČR
  • 145 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (31) 100%
Nadšenci: 72
Aktivita: aktivní
Prodáno: 145
Registrace: 26.9.2013
Město: Praha 4 - Krč
Stát: ČR

FLUKEatelier

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

pexOesa 

Jsou pexesa a ne ledajaká, jsou pěkně vykutálená! Proto se jmenují pexOesa! Vlastnoručně je ilustrujeme. V balení naleznete 2 x 24motivů, 1 x samolepku, popis série a to vše v originální kulaté krabičce clic-clak.

 

pexoesa

pexoesa

pexoesa

pexoesa

pexoesa

 

Kontaktní informace se dle pravidel FLERu nesmějí zveřejňovat. Tak tedy budete muset věřit tomu že jsme poctivě podnikající osoby v ČR, na základě živnostenského oprávnění. Já jsem plátce DPH a kolegyně není plátce DPH.

V případě, že zboží nebude v souladu se svým popisem nebo bude poškozené, máte samozřejmě nárok jej vyreklamovat. Musíte však vzít v úvahu rukodělné zpracování. Tedy, že i u sériově vyráběných produktů jsou jisté odchylky, neboť i tyto produkty jsou zpracovávány našimy prstíčky.

Doručujeme prostřednictvím České pošty a to třema formama: 1/po připsání obnosu na náš účet. 2/na dobírku (dobírka je však dražší a my nemáme jistotu, že si výrobek na poště vyzvednete). 3/ produkty zasíláme do úschovny na planetu Pluto (hned za tim velkým kráterem vlevo, nemůžete to minout, je tam zelenej mimozemšťan se třema očima.

Rád bych upozornili na těžkou závislost, která vzniká při používání věciček od nás vyrobených. Estetické kanály se zcela zahluší a to dává příčinu tzv. Kupkovskému paradoxu. Tedy, že jako v Kupkovských obrazech / fraktálech se budete točit a chtít více věciček od nás.

 

FLUKEatelier

Je to ateliér užitého umění. Propojení grafiky, fotografie, ilustrací, tisku, designu a dalších řemeslných disciplín. Ale to už na začátku zavání trochu moc širokým pojmem že?

Prostě FLUKEatelier nemá smysl škatulkovat, ostatně jako cokoli jiného na světě. Jo a teď mě tak napadlo, že jsem vlastně strašně línej sem něco psát, no ale když nápověda od Fleru mi říká: "profil je skvělej nástroj podpory prodeje", tak asi budu muset ze sebe něco vymáčknout...

Tvoříme (nikoliv vyrábíme) produkty a služby, které svoji podstatou jsou nasáklé estetikou a etikou všehomoucna, které tančí jako spermie ve vřavě všeobjímání nebo jako ukradená kukuřice z pole v hrnci na plotně v perníkové chaloupce, kterou právě vydražila trpaslice s fousem až na zem. 

Produkty, které zde nabízíme, jsou výhradně z naší dílny! Můžete se s nimi však setkat jinde, neboť jakožto prodejní kanál nepoužíváme pouze Fler (ale pšt! to oni na Fleru neradi slyší!). 

A co vlastně tvoříme? No vesměs to, co dá strašně moc práce vymyslet. Služby v oblasti grafiky, fotografie a ilustrací jsou naší hlavní činností. Nicméně pro vás Fleristy (teď fakt nevim jestli ve slově Flerista se po "r" píše měkké "i" nebo tvrdé "y") jsou důležité produkty a ne služby. Tedy z produktů většinou vymýšlíme věci, které tady ještě moc nejsou, nebo jsou ale děláme je tak trochu jinak - především ne komerčně. Více o nabídce našich produktů najdete v odkazu "naše zboží".

Ke vzniku našich věciček využíváme nejmodernějších technologií, jejichž pořízení pro nás není nijak jednoduchou/levnou záležitostí. Z toho plyne logický závěr, že to co děláme, děláme s láskou a rozhodně to není o osmi hodinách 5x týdně...

Za náš tým Štěpán Stránský

Způsob dopravy
Zboží zasíláme prostřednictvím české pošty (Praha osobní předání). Cena poštovného se může u různých produktů lišit (na což budete upozorněni).
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od FLUKEatelier

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím