Profil uživatele
FLUKEatelier
Prodávající
Praha
Registrace: 26.9.2013

pexOesa 

Jsou to pexesa a ne ledajaká, jsou pěkně vykutálená! Proto se jmenují pexOesa! Vlastnoručně je ilustrujeme. V balení naleznete 2 x 24motivů, 1 x samolepku, popis série a to vše v originální kulaté krabičce clic-clak.

 

pexoesa

pexoesa

pexoesa

pexoesa

pexoesa

 

Kontaktní informace se dle pravidel FLERu nesmějí zveřejňovat. Tak tedy budete muset věřit tomu že jsme poctivě podnikající osoby v č.r., na základě živnostenského oprávnění. Já jsem plátce DPH a kolegyně není plátce DPH.

V případě že zboží nebude v souladu se svým popisem, nebo bude poškozené, máte samozřejmě nárok jej vyreklamovat. Musíte však vzít v úvahu rukodělné zpracování. tedy že i u sériově vyráběných produktů jsou jisté odchylky, neboť i tyto produkty jsou zpracovávány našimy prstíčky.

Doručujeme prostřednictvím české pošty a to třema formama: 1/po připsání obnosu na náš účet. 2/na dobírku (dobírka je však dražší a my nemáme jistotu že si výrobek na poště vyzvednete). 3/ produkty zasíláme do uschovny na planetu Pluto (hned za tim velkym kráterem vlevo, nemůžete to minout, je tam zelenej mimozemšťan se třema očima.

Rád bych upozornili na těžkou závislost, která vzniká při používání věciček od nás vyrobených. Estetické kanály se zcela zahluší a to dává příčinu tzv. Kupkovskému paradoxu, tedy že jako v Kupkovských obrazech / fraktálech se budete točit a chtít více věciček od nás.

 

FLUKEatelier

Je to ateliér užitého umění. Propojení grafiky, fotogrfafie, ilustrací, tisku, designu a dalších řemeslných disciplín. Ale to už na začátku zavání trochu moc širokým pojmem že?

Prostě FLUKEatelier nema smysl škatulkovat, ostatně jako cokoli jiného na světě. Jo a teď mě tak napadlo, že jsem vlastně strašně línej sem něco psát, no ale když nápověda od Fleru mi říká: "profil je skvělej nástroj podpory prodeje", tak asi budu muset ze sebe něco vymáčknout...

Tvoříme (nikoliv vyrábíme) produkty a služby, které svoji podstatou jsou nasáklé estetikou a etikou všehomoucna, které tančí jako spermie ve vřavě všeobjímání, nebo jako ukradená kukuřice z pole v hrnci na plotně v perníkové chaloupce, kterou právě vydražila trpaslice s fousem až na zem. 

Produkty které zde nabízíme jsou výhradně z naší dílny! Můžete se s nimi však setkat jinde, neboť jakožto prodejní kanál nepoužíváme pouze Fler (ale pšt! to oni na Fleru neradi slyší!). 

A co vlastně tvoříme? No vesměs to co dá strašně moc práce vymyslet. Služby v oblasti grafiky, fotografie a ilustrací jsou naší hlavní činností. Nicméně pro vás Fleristy (teď fakt nevim jestli ve slově Flerista se po "r" píše měkké "i" nebo tvrdé "y") jsou důležité produkty a ne služby. Tedy z produktů většinou vymýšlíme věci, které tady ještě moc nejsou, nebo jsou ale děláme je tak trochu jinak - především ne komerčně. Více o nabídce našich produktů najdete v odkazu "naše zboží".

Ke vzniku našich věciček využíváme nejmodernějších technologií, jejichž pořízení pro nás není nijak jednoduchou/levnou záležitostí. Z toho plyne logický závěr, že to co děláme děláme s láskou a rozhodně to není o osmi hodinách 5x týdně...

Za náš tým Štěpán Stránský

Způsob dopravy
Zboží zasíláme prostřednictvím české pošty (Praha osobní předání). Cena poštovného se může u různých produktů lišit (na což budete upozorněni).
Obchodní podmínky

• Zboží nezasíláme na Mars a zcela záměrně diskriminujeme Marťany a jiné nepozemšťany - těmto rasám produkty neprodáváme. Ostatní pozemské rasy (stejně jako národy, politické či náboženské vyznání, sexuální orientace) máme rádi a žádnou neupřednostňujeme ani nediskriminujeme.

• Reklamace a jiné nedostatky příjmáme prostředníctvím FLERpošty, či jiných kontaktních kanálů. 

• Faktury zasíláme do emailu

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím