Profil uživatele
folkart
Prodávající
Praha 412
Registrace: 10.4.2009

Vítám Vás na mé stránce věnované všemožnému tvoření, a doufám že se Vám bude líbit.

Jsme rodinná firma, která vznikla sloučením mojí a manželovi profese - výtvarník a počítačoví expert. Zdá se, že to nejde moc dohromady, ale tímto sloučením vzniklo zajímavé propojení počítačového a uměleckého světa, kde nacházím zajímavé nápady ke svému tvoření. Díky tomu, Vám mohu nabídnout zajímavosti z oblasti uměleckým řemesel a ostatních technik. V tomto směru se věnuji především paličkované a šité krajce, šití patchworku a jiného textilu kombinovaného s dalšími výtvarnými technikami, malbě na hedvábí, frivolitkám a dalším. Pro tyto obory pořádám i kurzy, nebo je vyučuji ve spolupráci s jinými organizacemi.

Já osobně se uměleckým řemeslům a ostatním technikám věnuji již od roku 1989 kdy jsem se začala intenzivněji zabývat paličkováním, kterému se věnuji asi nejvíce. Účastním se různých výstav a akcí nejenom u nás, ale i ve světě, kde i sama vystavuji a kurzů, které nejenom navštěvuji ale kde i různé techniky vyučuji.

Poslední dobou se věnuji také Patchworku, který se mi nesmírně líbí a zaujal mě natolik že zkouším experimentovat s různými kombinacemi materiálu. Jsem členkou Bohemia Patchwork Klubu a Art quilt klubu, který reprezentují jeho členové po světových výstavách.

Další zálibou je malba na hedvábí, frivolitky, korálková výšivka a korálkování, občas tkaní, dřevořezba,  výroba panenek ze šustí a další.

Mojí hlavní specializací jsou různé šperky, ponejvíce paličkované s použitím nejrůznějších materiálů od skla, drátu, kamení až po pedig, korálky apod.

Doufám, že prohlídka mého obchůdku pro Vás bude příjemná a pokud by jste zde nenašli to co hledáte nebo by jste měli nějaké specifické přání, neváhejte mne kontaktovat, ráda vyhovím a zhotovým věc dle vašeho požadavku.

Fajn den Vám všem přeje Alena

Způsob dopravy
Zboží zasílám českou poštou doporučeně. Balení volím podle druhu zasílaného zboží, většinou bublinkové obálky. Pokud se jedná o předmět větších rozměrů je poštovné vyšší - 90,- Kč, vždy bude sděleno. Balíčky větších rozměrů jsou baleny do pevných krabic a bublinkové folie. Na zakoupené zboží vždy vystavuji paragon. V případě zájmu vám zboží v rámci ČR pošlu i na dobírku (150,-Kč)
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím