Domů Profil prodejce Fontánky Dorda
  • Prodejce od r. 2010
  • Rožnov pod Radhoštěm, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 20
Aktivita: -
Registrace: 13.10.2010
Město: Rožnov pod Radhoštěm
Stát: ČR

Fontánky Dorda

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Dobrý den

 

Jsme rádi, že jste zavítali na náš profil vodních fontánek.Jsme tři. Pavel, Ivana a Pravoslav Dordovi. Společně vytváříme svět vodních fontán a způsobu myšlení, jenž je svým charakterem blízký východním filozofiím, jako je například Feng-Shui. Snažíme se vnést do vašich domovů a příbytků část živé přírody a klidu, který vytváří tekoucí voda. Zároveň nás tato činnost velmi baví a chceme se o ni dělit s ostatními lidmi. Vítejte tedy v našem malém zenovém světě.

Ať se vám v něm líbí.

Pavel, Ivana a Pravoslav Dordovi

 

 

     Voda je zdrojem a symbolem života, vitality, zdraví, čistoty a hojnosti, je základním přírodním elementem pro existenci života na Zemi. Lidské tělo obsahuje více než 70% vody, všechny metabolické procesy v těle jsou na vodě závislé. Díky krystalické struktuře vody, může voda rovněž převzít a předávat informace.

     Voda pročisťuje, obnovuje, vyživuje, hojí, zklidňuje a regeneruje. Je to víc než 5 000 let, kdy se čínští taoističtí mniši a učenci věnovali studiu vody a jejímu vlivu na živé bytosti, především člověka. Tuto vědu pojmenovali Feng-Shui (vítr a voda) a své poznatky používali při stavbách a zařizování domů, což zaručovalo obyvatelům takto navržených obydlí harmonické vztahy s okolím a předpoklady pro zdravý život, psychickou rovnováhu a dlouhověkost.

     Proudící voda symbolizuje životodárnou energii. Fontánky, fontány a vodní stěny přinášejí do Vašeho příbytku kousek přírody a přírodních sil. Tiše tekoucí nebo probublávající voda vytváří uklidňující atmosféru harmonie a rovnováhy. Přírodní fontánka dokáže citelně změnit nebo eliminovat negativní energii v okolí a navodit atmosféru harmonie mysli a přirozeně relaxační prostředí.

     Vodní fontány jsou zároveň nevtíravým dekorativním prvkem pro domácnost i společenské nebo obchodní prostory (hotely, restaurace, kanceláře, ordinace, prodejny, atd.). V blízkosti vodních fontánek lze pocítit klidnou a uklidňující energii. Tento efekt je vytvořen na základě fyzikálního procesu ionizace vzduchu. Tuto přirozenou vlastnost tekoucí vody může každý pocítit např. na břehu moře během příboje nebo u vodopádů, ale i za letního deště apod. Vzduch je v takových okamžicích lehčí, svět veselejší, člověka napadají pozitivní a kreativní myšlenky, lépe se dýchá…

     I tyto malé fontány dokáží produkovat dostatečný ionizační efekt v jakékoli místnosti. Tekoucí voda zachytává mechanické i organické částice, které se volně pohybují vzduchem a tím "filtruje" vzduch od prachových nečistot, které by jinak ulpěly na sliznici dýchacího traktu a dráždily ji.Pro zvýšení účinku ionizace se používá destilovaná nebo přefiltrovaná voda.

     Zdravé vnitřní prostředí by mělo mít vzdušnou vlhkost v rozpětí 45%-55%, což je optimální pro dostatečnou hydrataci pokožky i dýchacích orgánů k podpoře jejich přirozené obranyschopnosti. Rovněž vyvážené množství kladných a záporných iontů v ovzduší aktivizuje a osvěžuje mozkové funkce, čímž přispívá k celkovému zlepšení kvality života.

Běžný vzduch v místnosti obsahuje velké množství kladně nabitých iontů.Vzduch je "hustý" a těžký. Lidé s dýchacími problémy pak mají pocit nedostatku kyslíku, ale i u zdravých lidí to může vést k bolestem hlavy a nervové podrážděnosti.

     Proudící voda uvolňuje záporně nabité ionty, které se postupně rozptylují do místnosti. Již za pár minut ucítíte v blízkosti fontánky velmi svěží vzduch. Takto nabitý vzduch aktivuje práci mozku, lépe okysličuje krev, čímž ulehčuje práci srdci a snadno se dýchá. Navíc bylo prokázáno, že pravidelný pobyt v místnosti s takto upraveným vzduchem odbourává stres, blahodárně působí na psychiku, zvyšuje kreativitu a snižuje riziko infekcí přenášených vzduchem.

 

Způsob dopravy
Doprava zboží je zajištěna službou PPL. Cena dopravy je 160 Kč.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Fontánky Dorda

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--