Domů Profil prodejce Formacion
  • aktivní prodejce od r. 2013
    Reaguje na objednávky obvykle do 9 hodin.
  • Česká Třebová, ČR
  • 14 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (1) 100%
Nadšenci: 14
Aktivita: aktivní
Prodáno: 14
Registrace: 12.7.2013
Město: Česká Třebová
Stát: ČR

Formacion

/ Prodávající
Novinky
677169
28.11.2017 Až do 31.12. vložím do každého balíčku dáreček pro štěstí a zdraví v novém roce...

"Tvoření z různých materiálů různými technikami", tak by šlo asi uvést tento obchůdek do světa Fleru Usmívající se

Nakoukněte a uvidíte, jak se mi to daří a pokud vás zajímá i keramika, tak mrkněte do mého druhého obchůdku: //www.fler.cz/fromfr

 

Díky za návštěvu

 

Vaše Formacion

 

VYROBENO V PROSTŘEDÍ BEZ ZVÍŘECÍCH ALERGENŮ

VYROBENO V NEKUŘÁCKÉM PROSTŘEDÍ

(většinou) VYPĚSTOVÁNO NA TERÁSCE BEZ PEJSKŮ A KOČIČEK

1. Úvodní ustanovení

1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce Fromfr a Formacion prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz/Fromfr a www.fler.cz/Formacion. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

 

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou nebo e-mailem na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost, počet) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled - může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je nutné domluvit předem vnitřní poštou.

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

 

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu nebo po doložení dokladu o jeho odeslání.

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

 

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2. Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura. Kupující má možnost si ji sám vytisknout. Faktura slouží zároveň jako záruční list.

4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

  

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího vedený u České spořitelny.  Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.

5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučená zásilka, případně jako doporučený balík, balík do ruky, či na poštu. Pokud si nakupující přeje zaslat zboží na jinou, než uvedenou adresu, je nutné o tom prodávajícího písemně informovat. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty. 

5.3. Nakupujícím ze Slovenské republiky bude konečné poštovné vypočítáno a sděleno po uskutečnění objednávky, dle celkové váhy zboží.

5.4. Výrobky mohou mít různou dobu dodání. Doba je uvedena vždy u každého zboží samostatně a je součástí objednávky.

 

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

 

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 1. ledna 2017.

V případě nejasností, či otázek mi napište vnitřní poštou :)

Česká pošta, doporučeně, bublinková folie, krabice. Nákup na obou mých profilech je za jedno poštovné. Osobní odběr je možný. Na dobírku nezasílám.  Do 14 dnů lze zakoupené zboží (nepoškozené ) vrátit bez udání důvodu.

Zásilky posílám nejpozději do sedmi pracovních dnů od přijetí platby na účet, pokud se nedomluvíme jinak (například pokud doručení spěchá, lze se na všem dohodnout).

 

Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Formacion

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--