Domů Profil prodejce Foto Otakar Petříček
Otakar Petříček
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 30 minut.
  • Brno, ČR
  • 50 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (32) 100%
Nadšenci: 704
Aktivita: aktivní
Prodáno: 50
Registrace: 4.11.2010
Město: Brno
Stát: ČR

Foto Otakar Petříček

/ Prodávající
Novinky
913475
13.11.2020 Dloužící se večery způsobily, že jsem připravil a do obchůdku vložil několik dalších fotografií s přírodní tématikou. Račte nahlédnout:
https://www.fler.cz/shop/...

Fotografování i fotografii jako širokému oboru výtvarného umění obětuji značnou část svého volného času. Vyhledávám zejména nenápadné, obyčejné a všední, avšak přesto něčím zvláštní motivy v přírodě i v městském prostředí. Snažím se vlastním pohledem vidět a zachytit běžné věci, jevy i nálady okolo nás.

V oboru fotografie jsem převážně samouk. Fotografické obzory si rozšiřuji za pomoci dostupné literatury a vlastní tvůrčí praxe, také v Kurzu výtvarné fotografie a fotografické techniky ve Fotoškole Brno a v kurzech portrétní a modelingové fotografie v IDIFu (Institut digitální fotografie). Některé moje snímky jsou publikovány v časopisech PhotoLife a Československá fotografie. Jsem členem Svazu českých fotografů. Moje fotografie můžete vídat zejména na společných výstavách. V roce 2016 se konala samostatná výstava mých fotografií pod názvem Nejasno? v pražském Viničním altánu, v roce 2017 v brněnské Galerii Pohyblivý svátek.


Objednané fotografie nechám po obdržení úhrady z Vaší strany zhotovit osvědčeným profesionálním fotolabem na kvalitní značkový fotografický papír a poté doporučenou zásilkou zašlu bezpečně zabalené a zajištěné proti poškození na Vaši adresu.

V ceně poštovného je zahrnuto i balné.

Způsob dopravy
Česká pošta
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Foto Otakar Petříček

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--