Domů Profil prodejce Foto Otakar Petříček
Otakar Petříček
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 15 minut.
  • Brno, ČR
  • 56 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (31) 100%
Nadšenci: 726
Aktivita: aktivní
Prodáno: 56
Registrace: 4.11.2010
Město: Brno
Stát: ČR

Foto Otakar Petříček

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Fotografování i fotografii jako širokému oboru výtvarného umění obětuji značnou část svého volného času. Vyhledávám zejména nenápadné, obyčejné a všední, avšak přesto něčím zvláštní motivy v přírodě i v městském prostředí. Snažím se vlastním pohledem vidět a zachytit běžné věci, jevy i nálady okolo nás.

V oboru fotografie jsem převážně samouk. Fotografické obzory si rozšiřuji za pomoci dostupné literatury a vlastní tvůrčí praxe, také v Kurzu výtvarné fotografie a fotografické techniky ve Fotoškole Brno a v kurzech portrétní a modelingové fotografie v IDIFu (Institut digitální fotografie). Některé moje snímky byly publikovány v časopisech PhotoLife a Československá fotografie. Jsem členem Svazu českých fotografů a spolku Přátelé Moravské galerie, z.s. Moje fotografie můžete vídat zejména na společných výstavách. V roce 2016 se konala samostatná výstava mých fotografií pod názvem Nejasno? v pražském Viničním altánu, v roce 2017 v brněnské Galerii Pohyblivý svátek.


Objednané fotografie nechám po obdržení úhrady z Vaší strany zhotovit osvědčeným profesionálním fotolabem na kvalitní značkový fotografický papír a poté doporučenou zásilkou zašlu bezpečně zabalené a zajištěné proti poškození na Vaši adresu.

V ceně poštovného je zahrnuto i balné.

Způsob dopravy
Česká pošta (doporučeně), případně Zásilkovna.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Foto Otakar Petříček

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Menu
--