Domů Profil prodejce FranCina
  • aktivní prodejce od r. 2018
    Reaguje na objednávky obvykle do 7 hodin.
  • Libomyšl, ČR
  • 79 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (31) 100%
Nadšenci: 44
Aktivita: aktivní
Prodáno: 79
Registrace: 30.4.2018
Město: Libomyšl
Stát: ČR

FranCina

/ Prodávající
Novinky
1053696
31.3.2023 Vloženo pár novinek - laděno do červena ;-)

imageZdravím a srdečně Vás u mne vítám Stydlivý úsměv. Jmenuji se Kristýna a na Fleru jsem začala tvořit neplánovaně, spontáně a hlavně díky mému synovi....tedy zatím co spal.. Svaťoušek

Už od mala mne nějakým způsobem přitahovaly kameny a nosila jsem jich domů plné kapsy....to mě vlastně dodnes neopustilo Úsměv. Jelikož jsem člověk tvořivý a zdobivý, výroba cínových šperků na sebe nenechala dlouho čekat. Tedy až po návštěvě pár kurzů a obdarování mých blízkých jsem se rozhodla zkusit své výtvory ukázat i tady, na Fleru.

Mezi mé oblíbence patří např. surové minerály, křišťál, perly, červený korál, sklo.... které se spolu s cínovým šperkem skvěle doplňují. Také moc ráda zkouším nové věci, kombinovat spolu různé materiály...

Při tvorbě je pro mě důležitá originalita, ženskost a nekonvenčnost, a tak jako můj profil i mé šperky vznikají spontáně, neplánovaně a "na koleni".

Sériovou výrobu u mne nehledejte, každý kus je originál. V případě Vašeho přání Vám ráda zhotovým podobný nebo v jiné barvě.

Děkuji za návštěvu a budu ráda, když se Vám u mě bude líbitÚsměv.

 

Sloužím především ke zdobení, takže se se mnou prosím vyvarujte častému mytí(chlórovaná voda v bazénu, slaná v moři-vůbec NE), ať neztratím lesk. Pokud i tak ztratím něco na své kráse, umyjte mě šetrným mycím prostředkem a po vysušení mne přeleštěte hadříkem k tomu určeným. Patina se opět zakonzervuje po natření přírodním olejem, stačí mi olivový olej a pod. Pro větší lesk můžete použít leštěnku typu Auron.

Jsem zhotoven z cínu, tedy ne příliš odolného kovu, co se týče tvrdosti, jako je zlato nebo stříbro, proto při zacházení se mnou buďte opatrnější. Pokud by se mi přece jen něco přihodilo, kontaktujte Francinu :-).

Já ani minerály, které mne zdobí nemáme v oblibě parfémy, nestříkejte je tedy na nás.

Ukládejte mě prosím na temné a suché místo, nejlépe do krabičky.

DĚKUJI A AŤ VÁM DĚLÁM JEN RADOSTSrdce

 

Způsob dopravy
Zboží posílám v papírové krabičce z tvrdého papíru různých vzorů....pečlivě zabalené do bublinek a jiných změkčovadel. Doporučeně Českou poštou.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od FranCina

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--