Domů Profil prodejce Franco Arazzi
  • aktivní prodejce od r. 2013
    Reaguje na objednávky obvykle do 12 hodin.
  • Praha 3, ČR
  • 2 prodaných kusů
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 53
Aktivita: aktivní
Prodáno: 2
Registrace: 19.2.2013
Město: Praha 3
Stát: ČR

Franco Arazzi

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

 

FRANCO ARAZZI je značka designových kožených kabelek, kterou jsme založily koncem roku 2011. Italsky znějící název značky byl inspirován našimi jmény: (Olina) Francová a (Jitka) Arazimová a faktem, že kabelky tvoříme v ateliéru v Italské ulici.

Už ani přesně nevíme, jak ten nápad vznikl – ušít si vlastní kabelku. Asi trochu z bezradnosti nad komerční nabídkou a také z přirozené touhy zkusit něco nového! Obě se zabýváme volným i užitým uměním a preferujeme tvorbu, která nezavání komercí a dává možnost rozletu. Okouzlilo nás zjištění, že vytvořit si vlastní kabelku může být stejně fascinující, jako namalovat obraz či vymodelovat sochu. Navíc - se svým obrazem nebo sochou většinou na ulici nepotkáte lidi, kteří se s nimi jen tak procházejí! Z naší strany je to vlastně takový „Bags Street Art“. S údivem jsme zjistily, že i takto můžeme vyjádřit svůj názor – vyslat hlubší poselství, než jen informaci pro módní policii!

Proto jsme začaly navrhovat a šít vlastní „kusy“ – „kabelkotašky“, „páskotašky“ a „vestotašky“ z kůží a srstí zvířat, která nejsou primárně zabíjena pro povrch svého těla a těší nás zájem zákaznic naladěných na stejnou vlnu jako my.

Způsob dopravy
Česká pošta, doporučeně, vlnitá lepenka
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Franco Arazzi

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--