Profil uživatele
FromCuteKate
Prodávající
České Budějovice
Registrace: 27.10.2017

Vítám Vás na profilu, kde naleznete krásný svět. Takový svět, který vidím každý den, svět očima Káti. Můj svět, do kterého Vás tímto velmi ráda zvu, tvoří šperky ruční výroby, díky kterým po večerech učím čarovat. Věnuji se především práci s křišťálovou pryskyřicí, kdy vytvářím náhrdelníky, náušnice, prsteny i přívěsky, které většinou tvoří mé vlastní autorské fotografie, nebo ručně natrhané a nasušené kvítí. Mou další, a nejspíš i hlavní vášní jsou minerální kameny. Každý minerál v sobě skrývá ohromnou sílu, je schopný podpořit a rozvíjet naši osobnost, pomoci nám v horších chvílích, nebo naopak více prožít ty krásné. Tak proč z nich nevytvořit něco nádherného? Minimalistické náramky, nápadné i nenápadné náhrdelníky, přívěsky, japa maly.. 

V mé tvorbě se projevuje především slabost pro přírodní materiály, ke kterým mám velkou úctu, jako je dřevo, ocel a kameny. Všechny šperky i ostatní výrobky prošly rukou mě osobně a jsou vytvořeny s maximální ohleduplností k přírodě.

That lovely from cute Kate. Vyrobeno s láskou, inspirováno přírodou.
#fromcutekate

Způsob dopravy
Každý výrobek je odeslán v dárkové krabičce, která obsahuje ručně psaný popisek a dárkovou kartičku. Odeslání je možné skrze českou poštu a Zásilkovnu. V Českých Budějovicích je možné i osobní předání. Cena doporučeného poštovného včetně dárkového balení je 80 Kč, po dohodě je možné zaslat šperky i jako obyčejné psaní, poštovné je pak samozřejmě levnější, ale obávám se, že zdaleka ne tak spolehlivé... Vždy budu spíše zastáncem doporučené zásilky, aby byla jistota, že Váš balíček dorazí v pořádku. :)
Obchodní podmínky

Zboží bude odesláno v krátké době po oboustraném potvrzení objednávky a uhrazení ceny zboží na účet. 

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím