Ve Fugu máme od 5.7. do 17.7. dovolenou. Přejeme všem krásné léto!
Profil uživatele
FUGU - Design
Prodávající
Hostivice
Registrace: 27.4.2010

Ve Fugu navrhujeme a vyrábíme interiérové samolepky na zeď. Věnujeme se též zakázkám na míru včetně (nebo bez) lepení na místě a zvládneme i alternativní způsoby dekorace zdí jako je malba přes šablony, která vypadá naprosto úžasně. 

 

Barvy na míru bez příplatku!       Možnost rozměrů samolepek na přání!

 

Jak nalepit samolepky na zeď (podrobný návod a užitečné tipy je vždy přiložen kv zásilce)

 

 

FUGU barevný vzorník

Vzhledem k tomu, že interpretace barev je na různých monitorech odlišná, je tento barevný vzorník pouze orientační, stejně tak jako interaktivní vzorník v detailu produktů. V případě vašeho zájmu vám bezplatně zašleme vybrané vzorky fólií poštou, prosím pište do pošty!  

 

Jak připravit povrch před nalepením motivu

Samolepky aplikujte pouze na suchý (případně odmaštěný), čistý a hladký povrch v interiéru jako např. hladká zeď, dveře, sklo, ocel, plast a podobně. Samolepky nedrží dobře na latexových površích.

Pokud se jedná o čerstvě natřenou zeď, je nutné nechat ji nejprve vyschnout alespoň 10 dní. Pokud se jedná o starší zeď, již několikrát natřenou (bez oškrabání staré malby), můžou na přenosové fólii při slupování ze zdi zůstat kousky malby, což není žádoucí. Ze starších, popřípadě mírně navlhlých zdí, tedy silně doporučujeme nejprve staré malby důkladně oškrábat malířskou škrabkou. Poté doporučujeme zeď natřít vhodným druhem penetrace, zvláště pokud se jedná o mírně navlhlou zeď (na vysloveně vlhké zdi rozhodně nedoporučujeme lepit žádné samolepky).

V případě, že se jedná např. o štukovou omítku, na které jsou snadno odstranitelná zrnka písku, je třeba tyto zrnka předem odstranit smirkovým papírem či smirkovou houbičkou. Pokud zeď po otření látkovou utěrkou barví (nátěr není kvalitní), není zeď vhodná k lepení samolepky.

Obecně platí, že pokud je povrch, na který se lepí, jakkoli nestabilní, budou nestabilní i samolepky na něj nalepené. Dá se tedy předpokládat, že samolepky např. takovouto omítku částěčně odloupnou.

Pokud chcete mít jistotu, doporučujeme napsat si o bezplatné zaslání vzorku naší fólie. 

 

Způsob dopravy
DPD: 95,- Kč
Česká pošta balíček: 95,- Kč
Česká pošta psaní (POUZE PRO ROZMĚRY DO A3): 50,- Kč
Osobní odběr: Komenského 1247, Hostivice (Praha-západ) Česká pošta Slovensko: 200,-

Preferovaný způsob dopravy pište do poznámky!

Při nákupu nad 1.500,- Kč poštovné ZDARMA!
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
734329
9.7.2018 Ve Fugu máme od 5.7. do 17.7. dovolenou. Přejeme všem krásné léto!
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.