Profil uživatele
funantik
Prodávající
Přerov nad Labem
Registrace: 24.11.2011

Mé výtvory, teď najdete i na profilu • STÍNÍTKA • 

https://www.fler.cz/stinitka

Vítejte!!!

Jmenuji se Lenka Širancová a ač vystudovanou mám pragmatickou VŠE, postupem času jsem zjistila, že k životu potřebuji nejen čísla, ale i čisté tvoření… Pracuji pod značkou “funantik“, kterou jsem založila v roce 2011 a smyslem mého díla je vracet zpět do života starožitné či retro kousky, které se ke mně dostávají ve stavu zdánlivě dále nepoužitelném.

Nejsem restaurátorem, nepokouším se nábytek vracet zpět do původního stavu, ale chci mu vdechnout nový život. Mým cílem je, aby nábytek mnou upravený a redesignovaný byl nejen plně funkční, ale aby také oživil Váš interiér a udělal z něj tak jedinečný prostor. Každý kus je neopakovatelný originál s osobním vzkazem či obrazem, který má za úkol Vás pobavit či potěšit, kdykoliv o něj zavadíte pohledem.

Potisky i konečný design nábytku navrhuji sama (či po domluvě s klientem). Sama také nábytek čistím, brousím, lakuji i čalouním. Neskutečně mě to baví a doufám, že se mé nadšení náležitě odráží ve finálních výtvorech.

 

 

 

 

funantik

 

 

funantik_chair

funantik_smile

SEO

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
668977
5.11.2017 Krásný den! Dnes jsem spustila další profil, kde najdete ručně vyráběná stínítka a sady, se kterými bude výroba stínítka hračka! https://www.fler.cz/stini...
Krásný den všem! ♥ Lenka
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.