Profil uživatele
g-systems
Prodávající
pošta Žabčice
Registrace: 18.4.2012

Jsme malá rodinná firma vyrábějící ve vesnici vzdálené 20 km od Brna obklopena přírodou. Malebné  prostředí nás denně inspiruje v různé kreativní tvorbě. Naše kreativní nápady vkládáme "na papír"(počítač) a dále do gravírovacích, řezacích a tiskových -barevnostálých strojů.Výsledkem jsou originální výrobky z dřeva, dřevěné překližky, plastů,  kůže, papíru a jiné.Zabýváme se i grafikou-v současné době máme návrhy vlastních ilustrací pro děti.

Důraz klademe na osobitý přístup ke každému zákaznikovi  kde nehraje roli čas, ale maximální spokojenost ze spolupráce .Naším cílem není sériová výroba ale originalita, vstřícnost,hledání řešení. 

Způsob dopravy
Zboží zasíláme řádně zabalené, vždy doporučeně přes Českou poštu nebo DPD službou, podle domluvy se zákazníkem.V případě křehkého zboží zasíláme křehce.Po domluvě možnost v Brně a okolí vyzvednout zboží osobně.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
297884
26.8.2014 Z časových důvodů musíme náš obchůdek dočasně uzavřít. Děkujeme za pochopení. g-systems
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím