Profil uživatele
Gabcik
Prodávající
Kladno
Registrace: 10.12.2008

Jmenuji se Gabriela "Gabčik" Beranová, jsem ročník 1975, rodačka z Prahy Podolí, naplavená 15.rokem na Kladně. Ráda pozoruju a hledám krásu v drobnostech. Baví mě dávat věcem svůj otisk, energii a originalitu. Baví mě přeměňovat věci, které by jiní už dávno vyhodili. Tak vznikla i práce nad čajovými přebaly - ke které mne přivedla moje tchýně a švagrová. Mandaly jsou titěrná práce, u které se skvěle čistí hlava. Jedna velká mandala trvá minimálně 4 hodiny, než se vše nastříhá, složí, přesně nalepí.

Už od dětství pletu, vyšívám, maluji, aranžuji dle ročního období truhlíky za okny,  zkoušela jsem různé techniky - je to můj celoživotní koníček - objevovat nové a nové techniky a zkusit si je. Momentálně jsem podlehla kouzlu mozaiky, mým snem je vitráž.

Protože Mandaly skládám a lepím, a dál rozdávám pro potěchu "jednoho majitele", vznikl "hec" - udělat Kalendář velikosti A3 s 12 měsíčními mandalami a úvodní mandalou. A vida - letos už budu chystat 3. ročník :)  třeba vás potěší. Na rok 2015 mám posledních osm kousků. Od září 2015 bude k mání nový Kalendář 2016 :)

Časem mi přišlo, že by nebylo od věci přenést z fotografií motivy přímo na látku, našla jsem tedy profi-firmu, která splnila můj sen o vlastní metráži.

Nechávám tedy šít švadlenou sedací "hnízda" tj. taburetky nebo podsedáky na relaxaci, jogu, nebo jen příjemnější posezení plněné českými pohankovými slupkami a malé polštářky taktéž s mou autorskou látkou - taktéž plněné pohankovými slupkami.

Od léta 2015 spolupracuji s další švadlenou, která má zlaté ruce a šije nádherné kabely z mých látek. V kombinaci s jeanovinou. Šije taktéž nápaditě kombinované polštáře cca 40x40cm - prošívané, z kterých mám velkou radost.

Krom toho pořádám kurzy skládání technikou TeaBagFolding v Kladně a okolí, v Praze. Jsem ochotna zajet i dále :)

 

Prezentuji se pod značkou Gabčik Styl.

 

 

Způsob dopravy
česká pošta
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
 
Novinky
520048
15.6.2016 dnes právě vloženo vše, co jsme za poslední rok vytvořily a ušily. Vše, čím zaujmete okolí a bude se Vám přijemně nosit. S láskou a úctou Gabriela Gabčik Beranová
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím