Domů Profil prodejce GabraMat
  • aktivní prodejce od r. 2013
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Skrochovice-Brumovice, ČR
  • 1 prodaných kusů
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 2
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1
Registrace: 28.2.2013
Město: Skrochovice-Brumovice
Stát: ČR

GabraMat

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

 

 

 

 

Milí návštěvnící kupující i jen třeba koukající, vítám Vás ve svém mini-obchůdku,

jmenuji se Gabriela Matýsková.

Mezi mé koníčky  patří na první místo rodina :) proto jsem se tak dlouho odmlčela. Přibyl nám do rodiny malý klouček a skloubit čas tak, abych věci dělala pořádně  :) není tak jednoduché. Teď se pokusím zase zaktivovat své zájmy, aranžování, výroba šperků, výroba papírových přání, bloků, diářů, papírových drobností, focení, keramice, výchově a výcviků psů a představím Vám svou práci :o).

Věnuji se mnoho let aranžování květin ať už to živých, sušených, kombinovaných, různých netradičních dekorací... práci s drátkem se věnuji od roku 1999. Nejprve jsem drátek používala převážně u různých vazeb z živých či sušených květin, poté drobné maličkosti a za pár let jsem se propracovala k šperkům.

Při práci používám drátek z chirurgické oceli(který je nezávadný) a v případě zájmu i měděný. Nejraději vytvářím složitější šperky, kde je vidět moje práce, ale při využití polodrahokamů se řídím heslem ,, miň je někdy víc,,. Mrkající

Další materiály, které používám jsou různé polodrahokamy, perličky, sklo, dřevo, plast, swarovski korálky...

Šperky jsou buď drátkované, navlékané nebo tepané. Veškeré drátěné části šperku si vyrábím sama, háčky, zapínání, spojky...

Jedním s nejdůležitějších měřítek při výrobě šperku, je pro mě spokojený zákazník. Proto jsem vždy ráda, když se někomu z mých zákazníků šperk líbí. V případě, když zákazníkovi nevyhovuje délka či barva, neváhá a napíše mi. Velmi ráda vytvořím šperk přesně na míru.

Výroba šperků mě velmi baví je to pro mě kouzelný svět, kde se můžu realizovat. Každý šperk je originál a nese si sebou své kouzlo. :o)
Těším se na Vaši spolupráci GabraMat.
 
Způsob dopravy
Česká pošta,obálka s bublinkovou folii, nebo vyztužená obálka, v případě většího zboží krabička s bublinkovou folii nebo jiným měkkým materiálem.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od GabraMat

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--