Tento prodejce dočasně znemožnil nákup svého zboží až do 21.3.2039 00:00 z důvodu "Prodej dočasně uzavřen".
Obchod byl automaticky uzavřen z důvodu neaktivity.
Profil uživatele
Gabriela
Prodávající
Stanislavice
Registrace: 5.3.2008

Jsem matka 4 dětí, které mi ale už postupně vylétávají z hnízda. Z doby, kdy byl nejstarší syn vážně nemocný a my trávili většinu času v nemocnici, jsem si v rámci zachování relativního mentálního zdraví vypěstovala zálibu ve výrobě šitých a drátkovaných šperků. V současnosti, kdy už několik let funguju v „běžném“ provozu, nemám tolik prostoru pro tvorbu šperků. Nicméně mi zůstala spousta zásob, které leží v šuplíku, a tak jsem si řekla, že je na čase pustit je do světa, kde snad udělají radost i jiným.

Proto taky cena za tyto šperky je relativně nízká, protože z mé strany jde o výprodej.

Dalším následkem synovy nemoci je moje osobní výroba různých praktických věcí do domácnosti. Když jsme se totiž trochu otřepali z nemoci, začala jsem pátrat „proč“. A to pak zjistíte, v čem vlastně žijete, co jíte, co si oblékáte, co si na sebe nanášíte. A dalším zjištěním bylo, že spousta věcí je dost nenáročná na výrobu. Takže kromě poctivého domácího jídla, které samozřejmě zde na Fleru není moc praktické nabízet, si doma vyrábím např. mýdlo či antiperspirant.

A jelikož razím zásadu, že v jednoduchosti je síla a mnohdy i krása, dělám vše jen ze základních surovin, bez kterých se výroba neobejde a pak už jen bylinky, či esenciální oleje pro lehkou vůni. Takže po umytí mým mýdlem nebudete vonět celý den po heřmánku, ale na druhou stranu nemusíte mít obavy, že máte na těle další nános chemie, která není nutná.

Způsob dopravy
Zboží posílám v bublinkové obálce Českou poštou doporučeně, pokud by někdo chtěl, můžu poslat i obyčejně. Tím se poštovné sníží. Nebráním se ale ani osobnímu odběru, je-li šance, že se naše cesty střetnou. :-)
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím