Domů Profil prodejce Gabrielle Taroka
  • aktivní prodejce od r. 2012
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 hodin.
  • Frýdek-Místek 1, ČR
  • 160 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (57) 100%
Nadšenci: 187
Aktivita: aktivní
Prodáno: 160
Registrace: 18.4.2012
Město: Frýdek-Místek 1
Stát: ČR

Gabrielle Taroka

/ Prodávající
Novinky
1008105
16.5.2022 Další novinky

Vítejte na mém profilu!

Věnuji se steampunkovým šperkům od roku 2010, kdy jsem tento styl objevila v zahraničí. Jsem nadšenec nejen do steampunku, ale celkově do různých stylů 19. století a jejich inspirací.

Co je steampunk? Původně literární subžánr, dnes lifestyle, který má statisíce příznivců po celém světě. Odkazuje na 19. století - tedy "Století páry". Ještě dnes nás okouzlují příběhy gentlemanů v cylindrech a vznešených dam s vějíři a honosnými šaty. Průmyslová revoluce se zde snoubí s elegantním aristokratickým vizuálem a nechybí ani podivuhodné přístroje šílených vědců, kteří se snaží ve svých utajených laboratořích stvořit zázraky. Steampunk je styl, který vás chytne a nepustí!

Nebojte se proto experimentovat, naopak  zde je kladen důraz na originalitu! Pokud chcete být výjimeční, pak je tu steampunk právě pro Vás - lidi s dobrodružným srdcem.

Ráda rozebírám na součástky cokoliv, co je má. Kromě tématických šperků vyrábím gothické a viktoriánské náhrdelníky (technikami ketlování, šití) a výrobky všeho druhu různými technikami (keramiku, grafiku, malbu). Každá věc je ručně vyrobená. Preferuji, že každý kus je jen jeden a originál - nikdy nevyrábím stejný šperk dvakrát, tudíž to, co budete mít jen vy, nebude zároveň nosit plno jiných lidí. Pro své autorské steampunkové šperky používám zásadně části pravých hodinek - ciferníků, ozubených koleček, stroječků... Pro své autorské šperky nepoužívám žádné napodobeniny ani sériové komponenty imitující tyto části!!! Dbám na to, aby každá věc byla jedinečným originálem pro opravdové milovníky steampunku.

Od roku 2015 jsem založila na přání zákazníků kolekci "Pro nenáročné" kde se objevují běžnější cenově dostupné věci s použitím komponentů.

Kromě toho se věnuji tvořbě steampunkových šperků pro běžné nošení, které se dají dobře zkombinovat s běžnějšími oufity.

Steampunková móda se dá nosit i v běžném životě. Doplňky z hodinek oživí každý i běžný outfit a dodají vám na výjmečnosti. Steampunk je pro kreativní lidi s fantazií, kteří s nebojí ukázat svou hravost.

Pokud máte vizi vlastního šperku, nebojte se mi napsat!

 

 Zboží odesílám nejpozději do pěti pracovních dnů po zaplacení objednávky.

Vzhledem ke špatným zkušenostem s Českou poštou si můžete po domluvě zvolit poštovní služby jiného dodavatele.

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Gabrielle Taroka

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--