Domů Profil prodejce gadz
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • BRNO, ČR
  • 2 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (3) 100%
Nadšenci: 5
Aktivita: aktivní
Prodáno: 2
Registrace: 20.10.2010
Město: BRNO
Stát: ČR

gadz

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Tvořím tak nějak od malička. Od hnětení bláta v kalužích jsem se propracovala k hnětení fimohmoty hezky v teple domova. A věřte mi, nebyla to lehká cesta. Tradiční české výrobky typu kraslice vystřídaly šperky s nádechem Orientu.

Můžete ode mne očekávat brože, drátky, korálky, zajímavé doplňky, smaltované výrobky a zhruba každých čtrnáct dní nějakou novou technologii, pro níž se zrovna nadchnu.

Vzhledem k tomu, že jsem momentálně na mateřské dovolené s mojí nejmilejší ratolestí tak zrovna propadám kouzlu šitých hraček a doplňků pro děti.

Mí přátelé o mně říkají, že jsem správná holka, která protkává život náhodami s přesným plánem. Která nemá morální zábrany spát s dvěma chlapy naráz, pokud ji přitom zahřívají ve sněhovém záhrabu. Která se účastnila nočního šifrovacího závodu Tmou, přestože se o své účasti dozvěděla asi hodinu po startu. Která i v Praze jezdí zásadně šalinou a do Kazachstánu jedině vlakem. Která považuje vrcholek stožáru či kanálovou štolu za vhodné místo k prvnímu rande. Pro kterou je hra natolik důležitá součást života, že neváhá obětovat půl roku života, aby připravila týdenní programovou akci.

Nebojte se, normálně si v životě dávám větší pozor {#emotions_dlg.mala}

Způsob dopravy
Standardně posílám zboží jako doporučenou zásilku. Chcete-li ušetřit, napište mi do Poznámek k objednávce, ať pošlu zboží jako obyčejnou zásilku. V takovém případě bude poštovné a balné jen 15 Kč, ale nemohu nést odpovědnost, pokud se taková zásilka ztratí. Pokud si objednáte zboží v celkové hodnotě nad 500 Kč, máte poštovné zdarma. Je pár dní před Štědrým dnem a nemáte jistotu, že vám pošta doručí zásilku včas? Nezoufejte, můžeme si domluvit osobní odběr u mne doma v Brně-Bystrci. Dejte mi vědět do Poznámky k objednávce.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od gadz

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--