Profil uživatele
Galhol
Prodávající
Praha 9
Registrace: 27.9.2010
   
   
   
   

Při nákupu musí nakupující tento kód vložit do speciálního políčka "Dárkový certifikát, slevový kupon" (sekce Košík, krok 1.). Sleva je nakupujícímu ihned zobrazena, prodávající přijímá objednávku již se sníženou cenou (jakmile je vytvořena objednávka, není možné zpětně započítat slevu)

 

 Dobrý den.

V našem obchůdku si můžete zakoupit materiál na tvoření šperků, různé bižuterní komponenty, minerály, sklo a propriety na fusing. Je zde  v nabídce většinou kusové zboží a nebo také totéž ve větším výhodnějším balení.

Máte-li nějaké speciální požadavky k objednávce,
napište to prosím přímo do poznámky u objednávky. Děkujeme
 
Platbu za objednávku prosím posílejte na číslo účtu
 
ČSOB 579689803/0300

VS je číslo objednávky
 
Pro slovenské a zahraniční zákazníky máme zřízený eurový účet
Fio banky, pro slovneské zákazníky bez poplatků.
 

Přiobjednání zboží: Pokud jste již objednali zboží a rádi by jste neodeslanou objednávku ještě doplnili o jiné zboží, stačí učinit druhou objednávku a do poznámky u objednávky napsat žádost o spojení s objednávkou číslo ........ Minimální cena každé objednávky či přiobjednávky je 100kč

 

Zboží odesíláme do 3 pracovních dnů

od připsání platby na náš účet.

Obvykle nyní v pondělky a čtvrtky.

 

Příkazy k úhradě po špatných zkušenostech bohužel nemůžeme akceptovat.

 

 

 

 

Fakturu vystavujeme automaticky v elektronické podobě po připsání Vaší platby na náš účet. Můžete ji vidět u Vaší objednávky či si ji vytisknout. V případě požadavku zaslání tištěné faktury od nás v balíčku se zbožím, toto prosím napiště před odesláním objednávky do poznámky u objednávky.

Pokud jste zde nenašli Vámi požadované zboží, můžete nám napsat vnitřní poštou a my se rádi pokusíme pro Vás toto zboží objednat.

U bižuterních komponentů 10 a více kusů je zboží Váženo, tolerance (+-5%).

U hodinových strojků doporučujeme přiobjednat baterii. Hodinky jsou dodávány sice s baterií, ale ta se může během času skladování u nás vybít.


Jelikož většinu zboží v tomto obchodě dovážíme ze zahraničí, ceny jednotlivých položek se mohou mírně měnit podle aktuálního kurzu různých světových měn. Proto neváhejte a pokud zde uvidíte zboží za pro vás příznivou cenu, kupte ihned, protože s příští dodávkou se může cena trochu navýšit. Často nakupujeme také zboží v akcích za velmi výhodnou cenu (u nás v obchodě pak zejména odražena v kategorii "Kdo šetří, má za 3!"), využijte toho, protože akce se už znovu opakovat nemusí.

Tak tohle je horká novinka! Od zítřka se mnou budou balit objednávky tyto dvě brilantní pomocnice...:) Jak se vám líbí...?

 

Srdečně vás zvu taktéž do mého obchůdku s autorskými šperky

Galholka

Pokud nakoupíte zároveň v mém obchodě s autorskými šperky, platíte samozřejmě pouze jedno poštovné. Prosím připište mi k objednávkám žádost o spojení druhé objednávky s číslem. Děkuji.

Fotky jsou můj majetek. Kopírování je porušením zákona o ochraně autorských práv

 

Srdečně doporučuji navštívit virtuální galerie mých přátel:

Mlsoun Alda

 

 

 

 

TOPlist

Vzhledem k dalšímu zdražování pošty jsme se rozhodli nabídnout zákazníkům možnost přepravy velmi malých zásilek do 100g a 250Kč a do 2cm výšky jako obyčejné psaní za 49kč.

Zvolením poštovného Obyčejné psaní a odesláním objednávky zákazník souhlasí s tím, že takto odeslaná zásilka je zcela na jeho vlastní riziko. Za takto odeslané objednávky neručíme a jelikož objednávka není pojištěná, na tyto zásilky nelze uplatnit reklamce!

 

DOPRAVA ZDARMA

ČR pro objednávky zboží nad 1000Kč

- česká pošta - psaní doporučené do hmotnosti 1kg

- zásilkovna do hmotnosti 5kg

 

 

 

SK pro objednávky zboží nad 2500kč zásilkovna.

Maximální hmotnost zásilky Zdarma je 5kg.

 

Poštovné a balné zásilkovna:

85Kč:

  • Maximální hmotnost zásilky: 5 kg
  • Maximální rozměr jedné strany zásilky: 70 cm
  • Maximální součet rozměrů všech tří stran zásilky: 120 cm (např. zásilka o rozměrech 50×40×30 cm)
  • Minimální rozměry: 10 × 7 × 1 cm
  • Maximální výše dobírky: 20 000 Kč

 

Rozměrnější zásilky dle váhy a rozměru posuzujeme individuálně.

U každého druhu žboží je stanovena Minimální cena poštovného a balného.

Osobní odběr zhlediska velké časové vytíženosti bohužel není možný, sklad je mimo Prahu.

Máme poštu vzdálenou od skladu 4 kilometry, kam se dá se zásilkami zajet pouze autem. Z domova do skladu se dopravujeme autem 16km. Proto prosíme o pochopení, že nemůžeme s každou zásilkou jezdit na poštu zvlášť. Děkujeme za pochopení.

 

Způsob dopravy
Zboží vám zasílám českou poštou - doporučeně v bublinkové obálce či krabici do pěti pracovních dnů od připsání platby na můj účet. Při navýšení hmotnosti bude potřeba lehce navýšit poštovné. Při objednávce nad 1500 Kč zásilky většinou pojišťuji. Zásilky odesílám nyní většinou pondělky a čtvrtky. Děkuji
Obchodní podmínky

Obchodní podmínky prodejce Galhol

Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

I. Uzavření kupní smlouvy

1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku potvrzení objednávky zákazníkovi.

2. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou nebo e-mailem na adresu, kterou uvedl při nákupu.

3. O přijetí platby a odeslání zboží je kupující informován stejným způsobem.

4. Veškeré poplatky ohledně převodu platby musí být uhrazeny Vaší stranou

Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit, a to i bez udání důvodu.

2. Kupující nemůže odstoupit od kupní smlouvy, pokud bylo zboží na jeho přání vyrobeno, nebo upraveno.

3. Kupující je povinen před vrácením zboží o tomto prodejce písemně informovat (Fler poštou).

4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez vad způsobených užíváním a bezpečně zabalené, aby nedošlo k jeho poškození při přepravě. Prodejce má právo nedostatečně zabalený či při přepravě poškozený balík nepřevzít.

5. Při vrácení zboží zpět prodejci, není možné ho zasílat na dobírku.

6. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena do 14ti dnů od převzetí navrácené zásilky.

7. Náklady spojené s dopravou vráceného zboží hradí kupující.

8. Pokud při vrácení části zboží přestane objednávka splňovat limit nákupu zboží pro poštovné zdarma, bude kupujícímu dodatečně účtováno poštovné dle našeho ceníku.

Reklamace

1. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura a slouží zároveň jako záruční list.

2. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebeno jeho používáním či poškozeno nevhodným zacházením.

3. Zvolením poštovného Obyčejné psaní a odesláním objednávky zákazník souhlasí s tím, že takto odeslaná zásilka je zcela na jeho vlastní riziko. Za takto odeslané objednávky neručíme a jelikož objednávka není pojištěná, na tyto zásilky nelze uplatnit reklamce!

Obsah zásilky si prosím překontrolujte ihned po převzetí a případné reklamace na chybějící zboží v zásilce, záměnu za jiné zboží při balení či poškození během přepravy reklamujte do 3 dnů od převzetí zásilky. Na pozdější reklamace tohoto druhu nebude brán zřetel. Na zboží poškozené během přepravy reklamované po této lhůtě bude nahlíženo jako na zboží s nevhodným zacházením a chybnou manipulací nakupujícího. Speciální kategorii tvoří zrcátka. Ta jsou všechny před odesláním kontrolována a odesílána naprosto vpořádku bez rozbitého vnitřního zrcátka. Zodpovědnost za rozbití zrcátka během přepravy nese buď zákazník, pokud zvolí jiné poštovné než "balík cenný", který připojišťujeme jako křehký. Pokud si zákazník objedná křehký cenný balík a při dodání jsou zrcátka rozbitá, je potřeba reklamaci uplatnit u České pošty.

V případě, že zboží, které jste od nás obdrželi, je poškozené, postupujte dle reklamačního řádu:

Reklamační řád:

V případě reklamace nám zašlete výrobek zpět jako cenné psaní nebo přes společnost Zásilkovna. Zásilka musí být kompletní (včetně příslušenství) a ve stavu, v jakém jste jej převzali při dodávce. Neposílejte zboží na dobírku, v takovém případě nebude zboží převzato. Zboží musí být pro přepravu řádně zabaleno, tak aby nedošlo k jeho dalšímu případnému poškození. Pokud bude vaše reklamace uznána, vadné nebo poškozené zboží bude vyměněno nebo bude vrácena kupní cena nebo Vám bude nabídnuta sleva. Ke zboží musí být přiloženy veškeré listiny, které nakupující se zbožím obdržel.


Prodávající nepřebírá odpovědnost za škody vyplývající z provozu produktů, funkčních vlastností a škod z neodborného používání produktů, stejně jako škod způsobených vnějšími událostmi a chybnou manipulací. Na vady tohoto původu se nevztahuje ani poskytnutá záruka. Reklamaci vyřídíme v zákonné lhůtě 30ti dnů.
O vyřízení reklamace budete informováni Fler-poštou.

Pokud při vrácení části zboží přestane objednávka splňovat limit nákupu zboží pro poštovné zdarma, bude kupujícímu dodatečně účtováno poštovné dle našeho ceníku.

II. Dodací podmínky

1. Platbu za zboží hradí zákazník předem na bankovní účet prodávajícího.

2. Prodávající odešle kupujícímu zboží nejpozději do 7 dnů od připsání platby na účet (výjimku tvoří dovolená a nemoc, na kterou předem prodejce upozorní v profilu).

3. Vzhledem k dalšímu zdražování pošty jsme se rozhodli nabídnout zákazníkům možnost přepravy velmi malých zásilek do 100g a 2cm výšky jako obyčejné psaní.

Zvolením poštovného Obyčejné psaní a odesláním objednávky zákazník souhlasí s tím, že takto odeslaná zásilka je zcela na jeho vlastní riziko. Za takto odeslané objednávky neručíme a jelikož objednávka není pojištěná, na tyto zásilky nelze uplatnit reklamce!

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 1. ledna 2014

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
878542
24.4.2020 Vloženy nové gumy a pruženky
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím