Prodej nepřerušen. Moc děkujeme za Vaši podporu.
Profil uživatele
Gamewa
Prodávající
Jablonec nad Nisou
Registrace: 25.11.2011

 

GAMEWA

pod tímto jménem se  ukrývá zkratka Gablonzer-metall-waren (Jablonecké kovové zboží). Pocházíme, i naše současná lokace je  Jablonec nad Nisou (Gablonz an der Neisse),   U nás v shopu  naleznete:

KOVOKOMPONENTY BIŽUTERIE - pouze  vysoce kvalitní kovové komponenty z produkce Jabloneckých firem (což garantuji). Téměř vše je vyrobeno združením MiJ ( nástupce exportní společnosti Jablonex.) Vždy se snažíme  dodržovat  číselníky Jablonex, podle kterých u mě mužete vyhledávat a vždy se snadno orientovat. Jiné než Jablonecké zboží bude v popisu oznašeno vyrazně  jako dovoz, ale to je pouze vyjímečně v případě litých masivních kovodílů.

ROKAJL -  jak nový tak vintage, něco produkce Jablonex, některé  druhy  které se zde již nedělají tak z dovozu, některé již nevyráběné druhy ze starých zásob...

KORÁLKY Z MINERÁLŮ - vždy  se snažíme o co nejlepší možnou kvalitu.

ORIENTÁLNÍ ZBOŽÍ - přívěšky, medailony drobné sošky a další drobnosti  z Nefritu, Jadeitu, tygřího oka a dalších přírodních materiálu

DŘEVĚNÉ KORÁLKY - veškeré zboží naleznete na vedlejším profilu Gamewa - dřevo

VZÁCNÁ DŘEVA - materiál k dalšímu zpracování nebo hotové produkty z exotických a méně obvyklých druhů dřeva.

Obchod zde na Fler.cz/gamewa  bude vyrůstat pomalu postupně ale jistě. Pokud máte zájem o nějaké zboží jež ještě nebude zpracováno a vystaveno prosím kontaktujte mne budu se snažit sem toto zboží přednostně umístit.

 

ZDARMA zasíláme do Zásilkovny objednávky nad 500,- Kč!

Poštovné se činí 65,- Kč pro doručení do Zásilkovny nebo 75,- Kč pro doručení Českou poštou. Zasiláme doporučeně buď bublinkovou obálkou nebo balíčkem. DOBÍRKU vzhledem ke špatným zkušenostem NEPOSKUTUJEME, proto ji prosím nežádejte.

Neučtujeme další  poplatky,pouze  skutečnou výši poštovného a nezbytného obalového materiálu.

 

 

Obchodní podmínky

OBCHODNÍ PODMÍNKY

https://www.fler.cz/gamewa

 

 1. UZAVŘENÍ KUPNÍ SMLOUVY
  • Veškerá prezentace zboží umístěná ve webovém rozhraní obchodu je informativního charakteru. Prezentace obsahuje informace o zboží, a to včetně uvedení cen jednotlivého zboží, informace o nákladech spojených s balením a dodáním zboží.
  • Pro objednání zboží vyplní kupující objednávkový formulář, který obsahuje zejména informace o: (a) objednávaném zboží (objednávané zboží „vloží“ kupující do elektronického nákupního košíku webového rozhraní obchodu), (b) způsobu úhrady kupní ceny zboží, údaje o požadovaném způsobu doručení objednávaného zboží a (c) informace o nákladech spojených s dodáním zboží (dále společně jen jako „objednávka“).
  • Objednávku odešle kupující prodávajícímu kliknutím na tlačítko „Odeslat závaznou objednávku“. Údaje uvedené v objednávce jsou prodávajícím považovány za správné. Neprodleně po obdržení objednávky je toto obdržení kupujícímu potvrzeno automaticky generovanou zprávou prostřednictvím serveru Fler.cz.
  • Smluvní vztah mezi prodávajícím a kupujícím vzniká doručením přijetí objednávky (akceptací), jež je kupujícímu potvrzeno elektronickou poštou.
  • Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou.
 2. CENA ZBOŽÍ A PLATEBNÍ PODMÍNKY
  • Cenu zboží a případné náklady spojené s dodáním zboží dle kupní smlouvy může kupující uhradit prodávajícímu bezhotovostně převodem na účet prodávajícího, vedého u společnosti mBank S. (dále jen „účet prodávajícího“).
  • O přijetí platby je kupující informován vnitřní poštou Fler.cz.
  • Z důvodu účinnosti zákona  o EET od 1.3. 2017 nepřijímáme platbu v hotovosti, osobní předání je možné realizovat pouze po předchozí platbě na učet.
  • Společně s kupní cenou je kupující povinen zaplatit prodávajícímu také náklady spojené s balením a dodáním zboží ve smluvené výši. Není-li uvedeno výslovně jinak, rozumí se dále kupní cenou i náklady spojené s dodáním zboží.
  • Prodávající vystaví ohledně plateb prováděných na základě kupní smlouvy kupujícímu fakturu. Prodávající není plátcem daně z přidané hodnoty. Faktura je k dispozici ke stažení kupujícím na příslušném místě serverucz.
  • Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
 3. ODSTOUPENÍ OD KUPNÍ SMLOUVY
  • Kupující má v souladu s ustanovením § 1829 odst. 1 občanského zákoníku právo od kupní smlouvy odstoupit, a to do čtrnácti (14) dnů od převzetí zboží. Odstoupení od kupní smlouvy musí být prodávajícímu odesláno ve lhůtě uvedené v předchozí větě. Pro odstoupení od kupní smlouvy kupující písemně informuje prodávajícího vnitřní poštou Fler.cz.
  • V případě odstoupení od kupní smlouvy dle čl. 2 obchodních podmínek se kupní smlouva od počátku ruší. Zboží musí být kupujícím prodávajícímu vráceno do čtrnácti (14) dnů od doručení odstoupení od kupní smlouvy prodávajícímu. Odstoupí-li kupující od kupní smlouvy, nese kupující náklady spojené s navrácením zboží prodávajícímu.
  • V případě odstoupení od kupní smlouvy dle čl. 2 obchodních podmínek vrátí prodávající peněžní prostředky přijaté od kupujícího do čtrnácti (14) dnů od odstoupení od kupní smlouvy kupujícím, a to stejným způsobem, jakým je prodávající od kupujícího přijal. Prodávající není povinen vrátit přijaté peněžní prostředky kupujícímu dříve, než mu kupující zboží vrátí nebo prokáže, že zboží prodávajícímu odeslal.
  • Prodávající je také oprávněn od kupní smlouvy odstoupit, a to až do doby převzetí zboží kupujícím. V takovém případě vrátí prodávající kupujícímu kupní cenu bez zbytečného odkladu, a to bezhotovostně na účet určený kupujícím.
 4. PŘEPRAVA A DODÁNÍ ZBOŽÍ
  • Zboží je zasíláno prostřednictvím České pošty jako doporučená zásilka nebo balík.
  • Je-li prodávající podle kupní smlouvy povinen dodat zboží na místo určené kupujícím v objednávce, je kupující povinen převzít zboží při dodání.
  • Při převzetí zboží od přepravce je kupující povinen zkontrolovat neporušenost obalů zboží a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámit přepravci. V případě shledání porušení obalu svědčícího o neoprávněném vniknutí do zásilky nemusí kupující zásilku od přepravce převzít.
 5. PRÁVA Z VADNÉHO PLNĚNÍ
  • Práva a povinnosti smluvních stran ohledně práv z vadného plnění se řídí příslušnými obecně závaznými právními předpisy (zejména ustanoveními § 1914 až 1925, § 2099 až 2117 a 2161 až 2174 občanského zákoníku a zákonem č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, ve znění pozdějších předpisů).
  • Prodávající odpovídá kupujícímu, že zboží při převzetí nemá vady. Zejména prodávající odpovídá kupujícímu, že v době, kdy kupující zboží převzal:
   • má zboží vlastnosti, které si strany ujednaly, a chybí-li ujednání, má takové vlastnosti, které prodávající nebo výrobce popsal nebo které kupující očekával s ohledem na povahu zboží a na základě reklamy jimi prováděné,
   • je zboží v odpovídajícím množství, míře nebo hmotnosti.
  • Projeví-li se vada v průběhu šesti měsíců od převzetí, má se za to, že zboží bylo vadné již při převzetí. Kupující je oprávněn uplatnit právo z vady, která se vyskytne u spotřebního zboží v době dvaceti čtyř měsíců od převzetí.
 6. DALŠÍ PRÁVA A POVINNOSTI SMLUVNÍCH STRAN
  • Kupující nabývá vlastnictví ke zboží zaplacením celé kupní ceny zboží.
  • Vyřizování stížností spotřebitelů zajišťuje prodávající prostřednictvím vnitřní pošty Fler.cz. Informaci o vyřízení stížnosti kupujícího zašle prodávající vnitřní poštou Fler.cz.
  • Prodávající je oprávněn k prodeji zboží na základě živnostenského oprávnění.
 7. OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ
  • Svou informační povinnost vůči kupujícímu ve smyslu čl. 13 Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „nařízení GDPR“) související se zpracováním osobních údajů kupujícího pro účely plnění kupní smlouvy, pro účely jednání o této smlouvě a pro účely plnění veřejnoprávních povinností prodávajícího plní prodávající prostřednictvím zvláštního dokumentu.

V Jablonci nad Nisou      dne 25.5.2018

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
672417
15.11.2017 Naskladňujeme kuličky Lapis Lazuli a Růženín, při včasné objednávce se dostane na všechny:)
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím