Domů Profil prodejce gariba
  • Prodejce od r. 2010
  • Praha, ČR
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (1) 100%
Nadšenci: 6
Aktivita: -
Registrace: 23.8.2010
Město: Praha
Stát: ČR

gariba

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

ahoj všem,

zatím se tu jen rozkoukávám /nadšeně :-)))/, takže doufám, že svůj právě nabyvší profil budu dále obohacovat o další info:-))

o mé osůbce: 28 let - alespoň do 10. září kdy se přiblíží o něco vyšší cifra

                      žiji se třemi petuniemi v krásném bytečku s výhledem na Nuselský most, pokud nejsem tam a zrovna nic nekreslím, nemaluji, nenavrhuji nebo nephotoshopuji, nebo nespím, tak se možná právě proháním se svým lehce obtloustlým koníkem po draháňských kopcích. To je jediný chlap, se kterým jsem vydržela a on se mnou / on bohužel nemá na výběr / už deset let /!!

                      vystudovala jsem UK pedf výtvarnou výchovu, ovšem nejvíce mi dala externí výuka v ateliéru figurální kresby Borise Jirků /dnes již bez jeho osoby bohužel/ , mojí vášní jsou především komiksy, které také kreslím.

                       technika malby na sklo, kterou zde prezentuji, mě uchvátila předevší díky hře se světlem a tím proměnlivosti nakreslených motivů. Jako správný nadšenec jala jsem se malovat na všechno sklo a okna v mém okolí. Bohužel pokud chci pracovat s kvalitními barvami, výsledek nešel tak jednoduše odstranit jako méně kvalitní barvy slupovací. Vymyslela jsem tedy kompromis a to slupovací / a samozřejmě nalepovací / fólie s různými motivy, mozaikami, obrazy i obrázky. Budu ráda, když některé mé barevné kreace vytvoří barevnou světlohru i u Vás doma. Všechny velikosti se dají upravit na rozměry Vámi požadované. Postupně budu přidávat další a další motivy, takže si snad každý vyberete, ať už jako malý dáreček pro kamarády do oken či zrcadlo, nebo pro sebe pro radost. Barvy jsou odolné vůči vodě i dešti, přesto však tyto podmínky mohou ovlivnit jejich životnost.:-) 

 

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od gariba

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--