Domů Profil prodejce Gaspariny
  • Prodejce od r. 2011
  • Prostějov, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 4
Aktivita: -
Registrace: 19.6.2011
Město: Prostějov
Stát: ČR

Gaspariny

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

První kresby a malířské pokusy Stanislava Kašpara spadají do umělcova dětství, kdy se jeho výtvarný talent projevil už v osmi letech. Jeho talent způsobil, že mohl navštěvovat Lidovou školu umění. Navštěvoval ateliéry známých brněnských akademiků. V 60tých letech sice vítězil v různých talentových zkouškách a přijímacích řízeních na uměleckých školách, ale studium mu nebylo umožněno pro nevhodné politické a společenské postoje. Proto si mnohé umělecké dovednosti osvojoval sám.

Během desítek let vyzkoušel většinu uměleckých technik od kresby, grafiky až k malbě. Pokoušel se o disciplíny dřevořezby a sochařství, věnoval se i keramickým technikám. V současné době se nejvíce věnuje malbě, kde upřednostňuje kombinované techniky.

V posledních dvou letech realizace úspěšných vernisáží v Prostějově, Přerově, Hodoníně a předsálí Senátu Parlamentu České republiky.

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Gaspariny

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--