Domů Profil prodejce Geisy
  • aktivní prodejce od r. 2012
    Reaguje na objednávky obvykle do 4 hodin.
  • Zastavka u Brna, ČR
  • 247 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (33) 100%
Nadšenci: 200
Aktivita: aktivní
Prodáno: 247
Registrace: 29.12.2012
Město: Zastavka u Brna
Stát: ČR

Geisy

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Vítáme vás na našem profilu, jsme dvě Zdenky - dcera s maminkou a rády bychom vám zde nabídly své výrobky.                                                                                                                                        Já jsem vyučená zpracovatelkou papíru a nyní pracuji v truhlářské dílně. Práce, kde pod mýma rukama vznikají stále nové věci a výrobky, mě vždycky moc bavila. Proto také ani po docela namáhavém zaměstnání nedokážu nechat rukám zahálet a jako odpočinek a odreagování mě vždy bavily nejrůznější druhy tvoření a ruční práce. Ty také byly a dodnes jsou velkým koníčkem mé maminky, se kterou bydlíme v jednom domě. Takže přes háčkování, pletení, vyšívání a drátkování jsme se dostaly až k artyčokové technice, která nás úplně uchvátila. Volný čas dělíme mezi našeho mazlíčka boloňského psíka Jackieho, pěstování kytiček jak doma, tak venku v truhlících, na skalce i na záhonech a výrobky artyčokovou technikou. Snažíme se, aby naše výrobky byly jiné, a proto stále vymýšlíme, co vše by šlo touto technikou vytvořit. Ale jelikož je i spousta jiných věcí, které jsme zkusily a zaujaly nás, nebo těch, které se zkusit chystáme, je možné, že se v našem zboží do budoucna setkáte i s výrobky z trochu jiného soudku. Práci pro Flér jsme si rozdělily - obě tvoříme, já fotím, vkládám a maminka je už v důchodu, má víc volného času,takže se věnuje výrobkům nabízeným na Fléru, hodnotí a jelikož máme hodně podobný vkus, většinou se v tom, co se nám líbí, shodneme.Všem děkujeme za návštěvu a doufáme, že se vám naše tvorba bude líbit.

Pokud by se vám něco z našeho zboží líbilo, ale chtěli byste jinou velikost či barvu, ozvěte se nám, rády se pokusíme vyhovět.  Po přijetí platby se budu vždy snažit o co nejpečlivější zabalení a odeslání co nejdříve.

Prosím Vás o informaci o doručení balíčku a pokud napíšete hodnocení, předem moc děkujeme.

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Geisy

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--