Profil uživatele
Geminos
Prodávající
Stěbořice
Registrace: 9.1.2018

Vítejte u nás. Vyrábíme lapače snů a krásné náramky.

Jsme sestry, které milují jakékoliv umění. Máme k němu obě velmi blízký vztah. Jedna studuje uměleckou školu a druhá je dobrá fotografka, obě dohromady jsme vášnivé cestovatelky. Tvoříme v  každé naší volné chvilce a když zrovna netvoříme, tak cestujeme po světě a hledáme inspiraci. Ruční práce jsou pro nás koníčkem, při kterém se skvěle odreagujeme. Kreslíme, malujeme, fotíme, patláme se v hlíně, učíme se šít a háčkovat. Nejraději se však věnujeme výrobě Lapačů snů a krásných boho náramků.

Naše práce jsou naprosto jedinečné. Snažíme se o to, aby každý kus byl něčím zajímavý a hlavně originální! Lapače snů a náramky slouží pro potěšení z krásy, ale jsou také energetickým zářičem, které vám dobijí baterky.

 

Legenda:

Lapače snů byly původně vyráběny americkými indiány kmene Ojibwe, kteří je splétali z proutků vrby a zvířecích šlach. Kruh symbolizuje cestu giizis, tedy slunce, přes oblohu.

Podle staré legendy severoamerických indiánů se špatné sny zachytí v síti lapače a ráno jsou zničeny denním světlem. Ty dobré sny přinášejí ptáci, jejichž peříčka jsou na snovém kole, a sklouznou do duše spícího.

 Lapač snů by se měl umístit tak, aby na něj mohly dopadat první sluneční paprsky, které spálí nachytané zlé sny v pavučince.

.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám odpovíme.

 

 

Způsob dopravy
Česká pošta, doporučeně, balík do ruky, platba předem.
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.