Menu
--
Domů Profil prodejce gems
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Sokolov, ČR
  • 176 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (81) 100%
Nadšenci: 184
Aktivita: aktivní
Prodáno: 176
Registrace: 9.8.2010
Město: Sokolov
Stát: ČR
Důležitá informace: Všechny zde nabízené kameny, je má vlastní výroba. Každému kamínku "šiji kožíšek na míru".:-)

gems

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Vítám Vás ve svém Fler obchůdku. Minerály a drahými kameny se zabývám už přes 30 roků a od roku 1990 je živím jako brusič drahokamů. Kameny nejsou pro mne jen obživou ale i celoživotní láskou. Pracoval jsem jako brusič a expert pro celou řadu zahraničních firem, procestoval jsem za kamínky kus světa. Nyní pracuji už jen sám pro sebe to znamená, že brousím jen podle svých představ a ze svého materiálu. Popřípadě po konzultaci se zákazníkem, připravým návrhy ze svého materiálu. Mám kontakty  na drahokamových dolech po celém světě a proto se mi daří získávat surové kameny pro svou práci za výhodné ceny.

Mám zde na Fleru řadu stálých zákazníků a abych jim vyšel vstříc a zjednodušil nakupování, zaregistroval jsem se zde. Byl bych rád aby jste mi navrhli o jaké kameny máte zájem, protože má nabídka je velice široká. A proto budu nabídku postupně přizpůsobovat.

Brousím a nabízím všechny klasické drahé kameny, tak i kameny netradiční, raritní a sběratelské. Velice rád zpracovávám kameny české, moravské a slovenské. Neustále vyhledávám novinky, informace jak od nás tak z celého světa. Kromě klasických výbrusů velice rád popouštím uzdu fantazii a zpracovám kameny netradičně. Rovněž rád zpracovávám netradiční materíály.

Nabízím pouze své vyrobky, nepřekupuji a nenabízím cizí výrobky např. čínské. Zaměřuji se pouze na přírodní materiály neupravované a pokud prošly úpravou tak jen povolenými způsoby tzn. zdraví neohrožující.

Doufám, že Vám má nabídka přinese hezké zážitky a potěšení z krás přírody.

Způsob dopravy
Kamínky zasílám do hodnoty 500 Kč v doporučeném dopise a ve vyšší hodnotě jako cenné psaní. Platba je možná předem na účet nebo dobírka. Poštovné do ceny zásilky 500,-Kč - 30 Kč, při platbě na účet - 60 kč, dobírka 90 Kč
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Zboží

Další zboží od gems

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím