Tento prodejce dočasně znemožnil nákup svého zboží až do 15.12.2018 21:00 z důvodu "Nesouhlas s EET". Nesouhlasím s EET a s tím, aby s nás agent BUREŠ dělal zloděje. Dočasně proto uzavírám obchod, protože když státu nestačí daně za... více »
Profil uživatele
gerendas
Prodávající
Brno - Židenice
Registrace: 24.8.2010

Milý zákazníku,

na mém profilu lze zakoupit unikátní motýlí náušnice nebo motýlí náhrdelníky, které jsou vyráběny z PRAVÝCH motýlích křídel. To dodává náušnicím zcela ojedinělý vzhled, který nelze nikterak napodobit.

Na výrobcích je vždy krásně vykreslena struktura křídel a mnoho barev se ukáže až při plném osvícení paprsky slunce.

Křídla z motýlů (především tropických druhů) jsou získávána z celého světa a k výrobě náušnic byla využita jen křídla motýlů, která se již nehodila do sbírek a byla by zničena.

 

Doplňkově také vyrábím náušnice z pavích per. Paví pera jsou získávána z farem od pávů při výměně peří (ptáci vyměňují své peří podobně jako psi mění během roku svoji srst). 

Nezbývá než popřát příjemný nákup a hodně zážitků s mými díly.

 

PS: všechny objednávky jsou vyřizovány do 3 pracovních dnů od přijetí platby. V případě, že se Vám zboží nelíbí, nebo jste o něm měli jinou představu, máte ze zákona právo na vrácení zboží bez udání důvodu do 14-ti dnů od jeho převzetí. V takovém případě se však zavazujete uhradit poplatky spojené s dodáním zboží. Právo vrácení zboží je platné za předpokladu, že je zboží vráceno zpět nepoužité, kompletní a zabalené v původním balení.

Gerendáš

Způsob dopravy
Dopravu zboží zajišťuje Česká pošta. Zásilka je zabalena do bublinkové obálky, aby nedošlo k poškození zboží během přepravy.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.