Domů Profil prodejce gianelle
 • aktivní prodejce od r. 2009
  Reaguje na objednávky obvykle do 5 minut.
 • Rapotín, ČR
 • 1227 prodaných kusů
 • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (167) 100%
Nadšenci: 453
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1227
Registrace: 9.6.2009
Město: Rapotín
Stát: ČR
Důležitá informace: Od 1.3. 2017 není možné osobní vyzvednutí objednávek s platbou v hotovosti. Všechny objednávky je nutné uhradit bankovním převodem. Děkuji za pochopení.

gianelle

/ Prodávající
Novinky
590726
23.1.2017 Freesměsky jsou zpět! V obchůdku právě přibylo 28 nových druhů ;)

Vítejte v korálkovém svět Gi - naleznete zde originální ručně vyráběné autorské šperky z korálků a také širokou nabídku unikátních "freeform mixů" či jiného zajímavého materiálu pro korálkování.

E.B.E. by Gianelle

 

Co dělám?

Changing Woman by Gianelle

V mém obchůdku najdete především velké a výrazné šperky šité ze skleněných korálků české (Preciosa, Matubo Beads) a japonské (TOHO, Miyuki) výroby, ráda zpracovávám přírodní kameny, najdete u mne šperky s etnickým nádechem, ale také high-tech styl, kde se naplno projeví ta geekovská část mého já.

Každý takovýto šperk je originál, za jehož vznikem stojí hodiny a hodiny práce a pečlivě vybíraný materiál.

Každý šperk, který zde najdete, byl vyroben pouze v jednom jediném exempláři -dva stejné šperky z mé dílny nepotkáte!

Nabízím ale také jednodušší bižuterii vytvořenou technikou ketlování či navlékání, růžence z exkluzivních materiálů a také zajímavý materiál pro moje tvořivé kolegy a kolegyně.

Mou specialitou jsou "Freeform Mixy" - směsi korálků, primárně určené na techniku Freeform, ale můžete je využít pro jakékoliv jiné korálkové tvoření.

Freeform Mix

Ráda také předávám své zkušenosti na kurzech korálkování (nejčastěji působím v Brně a v Šumperku, příležitostně i v Pardubicích, Praze i na jiných místech ČR), vytvářím návody, které jsou publikovány na mnoha českých webech zaměřených na korálkování, přispívám do českých i zahraničních časopisů zaměřených na korálkování, administruji internetové diskuzní fórum o korálkování, spolupracuji s prodejci a výrobci korálků (Preciosa, Matura Beads),  aktivně se podílím na dění v české korálkářské komunitě a organizuji srazy, setkání, soutěže a pobytové kurzy.

 

Pro ostatní tvůrce:

Budu moc ráda, najdete-li v mých špercích, kurzech či návodech inspiraci pro svou vlastní tvorbu, ale prosím, nevytvářejte identické kopie mých šperků pro komerční účely. Děkuji.

Green Tea by Gianelle

A na závěr něco málo o mně:

Jsem ne zcela typická ženská, v korálkovém světě známá jako Gi nebo Gianelle. Netajím se svými s geekovskými sklony a blízkým vztahem k IT, jsem zarytý fanda rally a automobilového sportu, škodovácký patriot, šílená korálkářka, která nezná slovo "nenositelné" a ráda své umění předává dál, BOFH-style administrátorka diskuzního fóra, občasná blogerka/grafomanka, milovnice zvířat a hrdá majiteka smečky koček. Mám vlastní vrtačku, ráda zpívám ve sprše a lozím po stromech, očumuju auta na parkovištích, manikúru si dělám štípacími kleštěmi a cvakátkem na nehty stříhám nitě, nejraději tvořím v noci, spávám s notebookem v posteli a kreativita je mým pohonem.

Jak se starat o šperky

Chcete-li, aby vám váš nový šperk vydržel dlouho krásný, dodržujte následující pravidla při jeho nošení a skladování:

 • Chraňte šperk před stykem s vodou, chemikáliemi, čistícími prostředky a kosmetikou (jako třeba krém, parfém, lak na vlasy ... ). Styk s těmito látkami může poškodit použité korálky či komponenty, způsobit změnu jejich barevnosti či snížit jejich životnost.
 • Šperk při oblékání vždy nasazujte jako poslední a sundávejte jako první.
 • Pro dlouhodobé skladování šperku volte suchá místa, chráněná před prachem a přímým slunečním světlem (takže ne v koupelně nebo na okenním parapetu ;) ideální je uzavřená krabice či skříňka). Dlouhodobé vystavení na přímém slunečním světle může způsobit vyblednutí či změnu barevnosti použitých korálků a komponentů
 • Šperky nejsou určeny k nepřetržitému nošení. Sundejte je před spaním, při sportu, fyzicky náročné práci či při jiné fyzické aktivitě.
 • U osob s agresivním potem může dojít k poškození povrchu kovových komponentů či změně barvy korálků.
 • Šperk chraňte před mechanickým poškozením. Nárazy, pády a nebo zátež v podobě extrémního tahu a tlaku mohou způsobit přetržení nitě, prasknutí korálků a nebo deformaci komponentů.
 • Chcete-li šperk přenášet či převážet, umístěte jej do pevné krabičky dostatečné velikosti. Nepřenášejte jej volně položený v kabelce či batohu. Pokud šperk posíláte poštou, zabalte jej do krabičky vyložené molitanem či bublinkovou fólií tak, aby se v ní šperk nepohyboval.
 • Při čištění bižuterie se vyhýbejte používání vody a chemických přípravků - bižuterii můžete čistit měkkým hadříkem (nejlípe suchým, při příliš velkém zašpinění šperku můžete hadřík velmi mírně navlhčit), jemným kartáčkem či štětečkem.
 • Šperky skladujte mimo dosah dětí mladších tří let

 

Úpravy na přání

Resistance Is Futile by Gianelle

U některých šperků je možné provést drobné úpravy na přání zákazníka. Jedná se například o úpravu délky u náhrdelníku či náramku či výměnu bižuterních komponentů za komponenty z chirurgické oceli.

Cena těchto úprav je individuální, záleží na konkrétním šperku a na materiálové a časové náročnosti úpravy.

Pokud tedy máte zájem o úpravy na přání, kontaktujte mně ještě před objednávkou - domluvíme se na tom, zda je vůbec možné danou úpravu na vybraném šperku provést a jaká bude její případná cena.

 

Výroba na zakázku

Omlouvám se, ale v současné době z důvodů velké zaneprázdněnosti nepřijímám žádné zakázky (kromě drobných úprav již hotových šperků)

Způsob dopravy
Zboží zasílám prostřednictvím České pošty, ceny poštovného a balného jsou následující:
 • Optimální doprava dle prodejce - 100,-
  Vhodné zejména pro objednávky materiálu a drobnějších šperků, balíček vám bude zaslán jako doporučená zásilka nebo cenné psaní.
 • Balík do ruky - 150,-
  Vhodné zejména pro objednávky velkých šperků
 • Příplatek za zaslání dobírkou činí 50,-
 • Vnitrostátní poštovné zdarma při objednávce v hodnotě přesahující 5000,-
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od gianelle

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Menu
--