Domů Profil prodejce gianelle
 • aktivní prodejce od r. 2009
  Reaguje na objednávky obvykle do 5 minut.
 • Rapotín, ČR
 • 1227 prodaných kusů
 • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (189) 100%
Nadšenci: 454
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1227
Registrace: 9.6.2009
Město: Rapotín
Stát: ČR
Důležitá informace: Od 1.3. 2017 není možné osobní vyzvednutí objednávek s platbou v hotovosti. Všechny objednávky je nutné uhradit bankovním převodem. Děkuji za pochopení.

gianelle

/ Prodávající
Novinky
590726
23.1.2017 Freesměsky jsou zpět! V obchůdku právě přibylo 28 nových druhů ;)

Vítejte v korálkovém svět Gi - naleznete zde originální ručně vyráběné autorské šperky z korálků a také širokou nabídku unikátních "freeform mixů" či jiného zajímavého materiálu pro korálkování.

E.B.E. by Gianelle

 

Co dělám?

Changing Woman by Gianelle

V mém obchůdku najdete především velké a výrazné šperky šité ze skleněných korálků české (Preciosa, Matubo Beads) a japonské (TOHO, Miyuki) výroby, ráda zpracovávám přírodní kameny, najdete u mne šperky s etnickým nádechem, ale také high-tech styl, kde se naplno projeví ta geekovská část mého já.

Každý takovýto šperk je originál, za jehož vznikem stojí hodiny a hodiny práce a pečlivě vybíraný materiál.

Každý šperk, který zde najdete, byl vyroben pouze v jednom jediném exempláři -dva stejné šperky z mé dílny nepotkáte!

Nabízím ale také jednodušší bižuterii vytvořenou technikou ketlování či navlékání, růžence z exkluzivních materiálů a také zajímavý materiál pro moje tvořivé kolegy a kolegyně.

Mou specialitou jsou "Freeform Mixy" - směsi korálků, primárně určené na techniku Freeform, ale můžete je využít pro jakékoliv jiné korálkové tvoření.

Freeform Mix

Ráda také předávám své zkušenosti na kurzech korálkování (nejčastěji působím v Brně a v Šumperku, příležitostně i v Pardubicích, Praze i na jiných místech ČR), vytvářím návody, které jsou publikovány na mnoha českých webech zaměřených na korálkování, přispívám do českých i zahraničních časopisů zaměřených na korálkování, administruji internetové diskuzní fórum o korálkování, spolupracuji s prodejci a výrobci korálků (Preciosa, Matura Beads),  aktivně se podílím na dění v české korálkářské komunitě a organizuji srazy, setkání, soutěže a pobytové kurzy.

 

Pro ostatní tvůrce:

Budu moc ráda, najdete-li v mých špercích, kurzech či návodech inspiraci pro svou vlastní tvorbu, ale prosím, nevytvářejte identické kopie mých šperků pro komerční účely. Děkuji.

Green Tea by Gianelle

A na závěr něco málo o mně:

Jsem ne zcela typická ženská, v korálkovém světě známá jako Gi nebo Gianelle. Netajím se svými s geekovskými sklony a blízkým vztahem k IT, jsem zarytý fanda rally a automobilového sportu, škodovácký patriot, šílená korálkářka, která nezná slovo "nenositelné" a ráda své umění předává dál, BOFH-style administrátorka diskuzního fóra, občasná blogerka/grafomanka, milovnice zvířat a hrdá majiteka smečky koček. Mám vlastní vrtačku, ráda zpívám ve sprše a lozím po stromech, očumuju auta na parkovištích, manikúru si dělám štípacími kleštěmi a cvakátkem na nehty stříhám nitě, nejraději tvořím v noci, spávám s notebookem v posteli a kreativita je mým pohonem.

Jak se starat o šperky

Chcete-li, aby vám váš nový šperk vydržel dlouho krásný, dodržujte následující pravidla při jeho nošení a skladování:

 • Chraňte šperk před stykem s vodou, chemikáliemi, čistícími prostředky a kosmetikou (jako třeba krém, parfém, lak na vlasy ... ). Styk s těmito látkami může poškodit použité korálky či komponenty, způsobit změnu jejich barevnosti či snížit jejich životnost.
 • Šperk při oblékání vždy nasazujte jako poslední a sundávejte jako první.
 • Pro dlouhodobé skladování šperku volte suchá místa, chráněná před prachem a přímým slunečním světlem (takže ne v koupelně nebo na okenním parapetu ;) ideální je uzavřená krabice či skříňka). Dlouhodobé vystavení na přímém slunečním světle může způsobit vyblednutí či změnu barevnosti použitých korálků a komponentů
 • Šperky nejsou určeny k nepřetržitému nošení. Sundejte je před spaním, při sportu, fyzicky náročné práci či při jiné fyzické aktivitě.
 • U osob s agresivním potem může dojít k poškození povrchu kovových komponentů či změně barvy korálků.
 • Šperk chraňte před mechanickým poškozením. Nárazy, pády a nebo zátež v podobě extrémního tahu a tlaku mohou způsobit přetržení nitě, prasknutí korálků a nebo deformaci komponentů.
 • Chcete-li šperk přenášet či převážet, umístěte jej do pevné krabičky dostatečné velikosti. Nepřenášejte jej volně položený v kabelce či batohu. Pokud šperk posíláte poštou, zabalte jej do krabičky vyložené molitanem či bublinkovou fólií tak, aby se v ní šperk nepohyboval.
 • Při čištění bižuterie se vyhýbejte používání vody a chemických přípravků - bižuterii můžete čistit měkkým hadříkem (nejlípe suchým, při příliš velkém zašpinění šperku můžete hadřík velmi mírně navlhčit), jemným kartáčkem či štětečkem.
 • Šperky skladujte mimo dosah dětí mladších tří let

 

Úpravy na přání

Resistance Is Futile by Gianelle

U některých šperků je možné provést drobné úpravy na přání zákazníka. Jedná se například o úpravu délky u náhrdelníku či náramku či výměnu bižuterních komponentů za komponenty z chirurgické oceli.

Cena těchto úprav je individuální, záleží na konkrétním šperku a na materiálové a časové náročnosti úpravy.

Pokud tedy máte zájem o úpravy na přání, kontaktujte mně ještě před objednávkou - domluvíme se na tom, zda je vůbec možné danou úpravu na vybraném šperku provést a jaká bude její případná cena.

 

Výroba na zakázku

Omlouvám se, ale v současné době z důvodů velké zaneprázdněnosti nepřijímám žádné zakázky (kromě drobných úprav již hotových šperků)

Způsob dopravy
Zboží zasílám prostřednictvím České pošty, ceny poštovného a balného jsou následující:
 • Optimální doprava dle prodejce - 100,-
  Vhodné zejména pro objednávky materiálu a drobnějších šperků, balíček vám bude zaslán jako doporučená zásilka nebo cenné psaní.
 • Balík do ruky - 150,-
  Vhodné zejména pro objednávky velkých šperků
 • Příplatek za zaslání dobírkou činí 50,-
 • Vnitrostátní poštovné zdarma při objednávce v hodnotě přesahující 5000,-
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od gianelle

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--