Menu
--
Domů Profil prodejce Gigy
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 9 hodin.
  • Praha 10, ČR
  • 24 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (37) 100%
Nadšenci: 116
Aktivita: aktivní
Prodáno: 24
Registrace: 27.2.2011
Město: Praha 10
Stát: ČR
Tento prodejce dočasně znemožnil nákup svého zboží až do 24.3.2039 00:00 z důvodu "Prodej dočasně uzavřen".
Obchod byl automaticky uzavřen z důvodu neaktivity.

Gigy

/ Prodávající
Novinky
86647
12.9.2012 Doprava v Praze po dohodě zdarma.

Vítejte na mém profilu!

Tvořím pro radost ve volných chvilkách a tady najdete moje výtvory - ručně zdobené dekorativní krabičky na čaj, šperky anebo jiné drobnosti. Krabičky jsou pěčlivě zdobené ubrouskovou technikou. Každý výrobek je originál dle vlastního návrhu.

Na přání zákazníka mohu vyrobit více stejných kusů.

Snažím se vytvářet několika předmetů stejného motivu, aby tvořili dekorační set pro doladění jedinečné, příjemné atmosféry Vášho domova.

V případě, že byste měli zájem o podobné zboží s jiným/stejným motivem, např. v jiné velikosti, barvě anebo máte vymyšlený vlastní motiv, kontaktujte mne, určitě najdeme společné řešení a krabičku, obraz, šperk či ozdoby Vám ráda zhotovím.

Krabičky jsou vhodné i jako užitečný dárek, pokud je naplníte s dalším darovaným předmětem, třeba šperky, ponožky nebo něčím k mlsání.

Svatební krabičky jsou k nalezení v speciální sekci v mém obchůdku. Krabičky poslouži jako elegantní dárek k darování finanční hotovosti anebo jiných maličkostí. Novomanželé určitě potěší a budou na Vás dlouho vzpomínat.

Svatební holubičky

Darujte dárky s elegancí :) určitě potěší.

Krabičky a šperkovnice s motivem slavních malířů jako Gustav Klimt a dalších nájdete v separátní složce. Po týchto krabičkách je vyšší zájem, chvílku potrvá, aby vytvořila pro Vás pěčlivě a s láskou k mé ruční tvorbě.

Gustav Klimt šperkovnice

Ďěkuji ostatním, že mé dekorování a návrhy nekopírují a akceptují mé autorské právo!

Dále se věnuji korálkování (šperky a vánoční ozdoby). Je to precizní, pomalá ruční práce ale uklidňující po celodenním zhonu v kanceláři.

Přeji pěkný a usměvavý den Usmívající se

 

Giggy

Způsob dopravy
Zboží zasílám poštou. Každý předmět je pečlivě zabalen aby nedošlo k jeho poškození. Při objednávce více kusů se platí pouze jedno poštové, případně poštovné upravené dle váhy balíčku. Pokud jste z Prahy nebo z okolí, je možné se dohodnout na osobním převzetí (poštovné zdarma).
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Gigy

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím