Domů Profil prodejce giraf
  • aktivní prodejce od r. 2009
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Železný Brod, ČR
  • 90 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (39) 100%
Nadšenci: 485
Aktivita: aktivní
Prodáno: 90
Registrace: 30.3.2009
Město: Železný Brod
Stát: ČR
Důležitá informace: POZOR A K C E ! ! ! PŘI NÁKUPU 2 A VÍCE FOTEK / FOTOGRAFIK / REPRODUKCÍ O ROZMĚRU 25x38cm / 25x25cm JE KAŽDÁ JEN ZA 165Kč a 21x29,7cm (A4) / 21x21cm ZA 144Kč

giraf

/ Prodávající
Novinky
342136
24.12.2014 Přeji Vám příjemné a klidné svátky Vánoční, pohodový a ve zdraví prožitý nový rok 15'

Vítám Vás v mojí netové galerii a přeji příjemný a ve zdraví prožitý rok 14'!!!

Stále studuji..  Baví mě objevování nových materiálů, vzorů, tvarů, barev, struktur, komponentů, polotovarů, kombinací, kompozic, povrchových úprav..  Stále něco tvořím, protože prostě musím, jinak mi to nedá spát a to doslova.

A protože jsem se narodila a odrostla v kraji skla a bižuterie, používám ráda skleněné perle různých tvarů a velikostí.. ale nejen to...

Jsem amatérským fotografem se spoustou neduhů a nedostatků, ale moc ráda se snažím zachytit sílu okamžiku, který hned pomine. A poté sic většinou velice neobratně, ale zato s velkým nadšením se pokouším upravit fotografie v počítači.

V případě že by se Vám zalíbila některá z mých fotografií / počítačových grafik, ale nevyhovuje Vám formát, například by jste chtěli čtvercový.. nebo by jste si přáli mít obrázek vytisklý jako fotoplátno, na pvc, jako přání, potisk oděvu, tašky a nebo pokud by se Vám víc zamlouvala jiná barevná kombinace, zarámování, pasparta.. kontaktujte mě vnitřní poštou, pokusím se Vám maximálně vyjít vstříc..

Rovněž pokud máte doma fotografie např. z dovolené a připadá Vám, že jim možná něco chybí - třeba nějaká ta úprava, je možné se semnou domluvit  prostřednictvím vnitřní pošty a pokusím se dle Vašich požadavků upravit fotografie v počítači.. Stejně tak pokud máte např. zájem o vizitky, nebo hlavičku Vašeho profilu, mohu se pokusit vytvořit cokoliv dle přání buď z vlastních, nebo Vámi dodaných fotografií..

Osobní odběr bez úhrady poštovného je možný po dohodě v Liberci, Jablonci nad Nisou, Železném Brodě nebo Semilech.

... a přeji příjemné jarní dny i večery ... 


stejně tak přeje i má oblíbená modelka Ferda.. 

V případě objednání truhlářské práce, nebo opravy historického nábytku a dopňků interiéru od š e l a k , platíte pouze jedno poštovné, stejně jako u rarity design ..

Fler banner: //www.fler.cz/user/191240

Fler banner: //www.fler.cz/user/136758

Způsob dopravy
Česká pošta - doporučený balíček či bublinková obálka, podle velikosti Vámi objednaného zboží.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od giraf

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Menu
--