Na ceně poštovného se vždy domluvíme, podle velikosti, typu zboží a a způsobu přepravy. Po zakoupení zboží mne prosím kontaktujte.
Profil uživatele
Gladysa1
Prodávající
Ratíškovice
Registrace: 7.2.2010

Vítejte v mém malém obchůdku.

Už od malička jsem velmi ráda kreslila a tvořila různé věci, hlavně pro radost. Nedávno jsem objevila ručně šité panenky waldorfského typu a strašně se mi líbily, tak mě napadlo,že jednu zkusím vyrobit. Z jedné se stala záliba a teď po večerech šiji panenky.

Rozhodla jsem se je prodávat, protože je to skvělá hračka pro děti, 100% nezávadná a lepší než nějaké výrobky made in China. Zatím jsem vyrobila jen pár panenek, co tady prodavám ale postupně sem budu přidávat i další, které budu pomalu vyrábět a vylepšovat.

 Doufám,že někdo mou snahu ocení a budou se Vám líbit. Panenky nabízím za symbolickou cenu, protože za práci, kterou nad tím stravím si neberu téměř nic, jen za materiál. A to je asi tak ode mne vše. S pozdarvem Blanka

Způsob dopravy
česká pošta, doporučeně, osobní převzetí. Zboží balíme dle velikosti a typu zboží tak, aby se během přepravy nepoškodilo.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím