Domů Profil prodejce Glatz
  • Prodejce od r. 2012
  • Ostrava - Výškovice, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 3
Aktivita: -
Registrace: 22.11.2012
Město: Ostrava - Výškovice
Stát: ČR

Glatz

/ Prodávající
Novinky
98986
27.11.2012 Milí zájemci o mé fotoobrazy. Pokud chctete někomu udělat tímto radost pod stromečkem, neváhejte a objednejte si. Víme jaký mají frmol na České poště před svátky.

//glatz.fv.cz/

Děkuji, že jste zavítali na můj profil. Narodil jsem se 21.9.1983 v Ostravě kde stále žiji. Za své přechodné bydliště však považuji hory, jejichž fotografie zde můžete shlédnout. V roce 2003 jsem absolvoval Střední uměleckou školu v Ostravě, obor užitá malba a po dvou krátkých epizodách nejprve na Vyšší Odborné Škole Volyně obor bytový design a později Ostravská univerzita, obor učitelství výtvarné výchovy pro základní umělecké školy a střední umělecké školy jsem se vrhnul do boje se skutečným životem. Nyní jsem již několik let zakotven v tiskárně velkoplosnytisk.cz na pozici grafik, tiskař, aranžér. Fotografování je mou zálibou již od dětských let, kdy jsem začínal s fotoaparáty ne valných kvalit. Na uchlácholení dítěte to však rozhodně stačilo. Postupem času se mi dostávaly do rukou lepší a lepší stroje, až má soukromá evoluce dospěla do fáze, kdy v současné době do kopců nosím digitální zdrcadlovku s několika výměnnými objektivy a dalším vybavením. Má tématika se v celém tvůrčím období nijak nezměnila. Stále se pokouším o zachycení oblíbené krajiny tak, jak ji v srdci cítím. Drsná, líbezná, … to je již na divákovi, já si toto ponechám pro sebe.

//glatz.fv.cz/

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Glatz

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--