Domů Profil prodejce Gløgg
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 30 minut.
  • Olomučany, ČR
  • 2152 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (537) 100%
Nadšenci: 1791
Aktivita: aktivní
Prodáno: 2152
Registrace: 1.10.2010
Město: Olomučany
Stát: ČR

Gløgg

/ Prodávající
Novinky
1039486
19.12.2022 Něco málo o tom, jak vznikají naše kalhotky. Krásný den! :) https://www.fler.cz/magaz...

   Mám ráda přírodní materiály, bavlnu a len. Barvy, vzory a jejich kombinace. Jednoduchost a zároveň rozvernost a hravost. Minimalismus a zároveň ženskost.

   Vystudovala jsem češtinu a výtvarnou výchovu na pedagogické fakultě, nikdy jsem ale neučila. K šití zaujímám spíš výtvarný přístup, zajmá mě forma a barva mnohem víc než třeba aktuálnost a módní kontext. Nejde mi o pokrytí celého sortimentu oděvů, šiju jen to, co mě baví a těší. Velkou roli hraje hledisko pohodlí a preciznost zpracování. 

   V současné době spolu s dcerou Adélou (která dokončila studia grafického designu) šijeme kalhotky z bio úpletů firmy Lillestoff. Na jaře a v létě pak šiji sukně především z dvojitých gázovin japonské návrhářky Naomi Ito a lněných pláten, která pro značku Echino navrhuje japonská návrhářka Etsuko Furuya.

Smyslem mé práce je radost a potěšení z pohodlí a krásy udržitelných materiálů. 

Autorkou banneru a avataru je Adéla Kyzlinková.

 Lenka Kyzlinková

Něco víc si můžete přečíst v rozhovoru.

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Několik let jsem se každou zimu pokoušela sehnat kalhotky, které by byly teplé, vysoké a hlavně pohodlné - tak, aby v nich netáhlo na záda, aby se neshrnovaly a neposunovaly se tam, kam nemají - abych o nich vlastně nevěděla :) Nakonec jsem si asi před čtyřmi lety takové kalhotky ušila sama a teď jsem se je rozhodla nabídout i vám. Učarovaly mi totiž krásné vzory i kvalita úpletů značky Lillestoff - jejich výroba podléhá přísným ekologickým i etickým pravidlům a je radost z nich šít. 

Kalhotky jsou navženy tak, aby byly především pohodlné - po letech zkušeností jsem pochopila, že je pro ženu mnohem důležitější úsměv na tváři než (mnohdy) nepohodlná krajková nádhera pod sukní. ;)

Cosy & Warm a Cosy & Crazy kalhotky jsou vysoké do pasu a celkově působí větším dojmem. Jsou to doopravdy takové "bombarďáčky" - ve kterých se ale kupodivu budete cítit velice žensky. 

Postupně jsem rozšířila nabídku střihů o nižší (Easy) a nejnižší (Cutty) střih. Ty už se hodí i do bokových kalhot. Na prvním místě je pro mě ale stále maximální komfort při nošení a kvalita. Proto šijeme výhradně z (poněkud dražších) úpletú německé značky Lillestoff, které i po několika letech praní a nošení neztrácejí tvar a barvy.

Na přání ušiji jakoukoliv velikost kalhotek. Kontaktujte mě prosím vnitřní poštou. Kalhotky od velikosti 46 jsou o 100 kč dražší.

 

 

Způsob dopravy
Zásilkovna nebo Česká pošta. Bublinková obálka nebo kartónová krabice.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od Gløgg

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--