Menu
--
Domů Profil prodejce Gløgg
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
  • Olomučany, ČR
  • 1317 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (416) 100%
Nadšenci: 1636
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1317
Registrace: 1.10.2010
Město: Olomučany
Stát: ČR

Gløgg

/ Prodávající
Novinky
905209
8.10.2020 Novinky v Cutty a Easy kalhotkách! Krásný den :)

Mám ráda přírodní materiály, bavlnu a len. Barvy, vzory a jejich kombinace. Jednoduchost a zároveň rozvernost a hravost. Minimalismus a zároveň ženskost.

Vystudovala jsem češtinu a výtvarnou výchovu na Pedagogické fakultě, nikdy jsem ale neučila. K šití zaujímám spíš výtvarný přístup, zajmá mě forma a barva mnohem víc než třeba aktuálnost a módní kontext. Nejde mi o pokrytí celého sortimentu oděvů, šiju jen to, co mě baví a těší. Velkou roli hraje hledisko pohodlí a preciznost zpracování. 

V současné době se spolu s dcerou Adélou (která dokončila studia Grafického designu a začíná Sdružená uměnovědná studia) věnujeme šití kalhotek z krásných bio úpletů firmy Lillestoff. Na jaře a v létě pak šiji sukně především z dvojitých gázovin japonské návrhářky Naomi Ito a lněných pláten, která pro značku Echino navrhuje japonská návrhářka Etsuko Furuya.

Smyslem mé práce je radost a potěšení z pohodlí a krásy udržitelných materiálů. 

Krátké nahlédnutí.

 

Lenka

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Několik let jsem se každou zimu pokoušela sehnat kalhotky, které by byly teplé, vysoké a hlavně pohodlné - tak, aby v nich netáhlo na záda, aby se neshrnovaly a neposunovaly se tam, kam nemají - abych o nich vlastně nevěděla :) Nakonec jsem si asi před čtyřmi lety takové kalhotky ušila sama a teď jsem se je rozhodla nabídout i vám. Učarovaly mi totiž krásné vzory i kvalita úpletů značky Lillestoff - jejich výroba podléhá přísným ekologickým i etickým pravidlům a je radost z nich šít. 

Kalhotky jsou navženy tak, aby byly především pohodlné - po letech zkušeností jsem pochopila, že je pro ženu mnohem důležitější úsměv na tváři než (mnohdy) nepohodlná krajková nádhera pod sukní. ;)

Kalhotky jsou vysoké a celkově působí větším dojmem. Nejsou bokové, jsou to doopravdy takové "bombarďáčky" - ve kterých se ale kupodivu budete cítit velice žensky. 

Postupně jsem rozšířila nabídku střihů o nižší (Easy) a nejnižší (Cutty) střih. Ty už se hodí i do bokových kalhot. Na prvním místě je pro mě ale stále maximální komfort při nošení a kvalita (poněkud dražších) úpletu Lillestoff, které i po několika letech praní a nošení neztrácejí tvar a barvy.

Na přání ušiji jakoukoliv velikost kalhotek. Kontaktujte mě prosím vnitřní poštou. Kalhotky od velikosti 46 jsou o 100 kč dražší.

 

 

Způsob dopravy
Česká pošta, doporučeně pro menší zásilky. Geis pro větší balíčky. Bublinková obálka, kartónová krabice.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od Gløgg

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím