Profil uživatele
Gløgg
Prodávající
Olomučany
Registrace: 1.10.2010

Mám ráda přírodní materiály, bavlnu a len. Barvy, vzory a jejich kombinace. Jednoduchost a zároveň rozvernost a hravost. Minimalismus a zároveň ženskost.

V současné době se s radostí věnuji šití kalhotek z krásných bio úpletů firmy Lillestoff. Kalhotky jsou navržené s ohledem na co největší pohodlí při nošení. 

Na jaře začnou opět přibývat i sukně šité převážně také z bio bavlny.

Smyslem mé práce je radost a potěšení z pohodlí a krásy udržitelných materiálů. 

 

Lenka

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Několik let jsem se každou zimu pokoušela sehnat kalhotky, které by byly teplé, vysoké a hlavně pohodlné - tak, aby v nich netáhlo na záda, aby se neshrnovaly a neposunovaly se tam, kam nemají - abych o nich vlastně nevěděla :) Nakonec jsem si asi před dvěma lety takové kalhotky ušila sama a teď jsem se je rozhodla nabídout i vám. Učarovaly mi totiž krásné vzory i kvalita úpletů značky Lillestoff - jejich výroba podléhá přísným ekologickým i etickým pravidlům a je radost z nich šít. 

Kalhotky jsou navženy tak, aby byly především pohodlné - po letech zkušeností jsem pochopila, že je pro ženu mnohem důležitější úsměv na tváři než (mnohdy) nepohodlná krajková nádhera pod sukní. ;)

Kalhotky jsou vysoké a celkově působí větším dojmem. Nejsou bokové, jsou to doopravdy takové "bombarďáčky" - ve kterých se ale kupodivu budete cítit velice žensky. 

Nejteplejší jsou ty celé proužkované (proužkovaný úplet má nejvyšší gramáž). I vzorované úplety jsou pořád ještě o něco málo silnější, než je u kalhotek běžně obvyklé. Některé vzorované úplety mají gramáž nižší - u těch to uvádím, kalhotky z nich jsou příjemné na nošení po celý rok.

Na přání ušiji jakoukoliv velikost kalhotek. Kontaktujte mě prosím vnitřní poštou. Kalhotky od velikosti 46 stojí 450 Kč.

 

Způsob dopravy
Česká pošta, doporučeně, balíček do ruky. Pokud nakoupíte i v mém druhém profilu, ráda vše sloučím do jednoho balíčku s jedním poštovným.
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
616932
20.4.2017 Znovu jsem ušila kalhotky se zvířátkovými amulety! https://www.fler.cz/zbozi...
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.