Nešiju na přání, vybírejte prosím z nabídky hotových věcí. Lenka
Profil uživatele
Gløgg
Prodávající
Olomučany
Registrace: 1.10.2010

Mám ráda přírodní materiály, bavlnu a len. Barvy, vzory a jejich kombinace. Jednoduchost a zároveň rozvernost a hravost. Minimalismus a zároveň ženskost.

Vystudovala jsem češtinu a výtvarnou výchovu na Pedagogické fakultě, nikdy jsem ale neučila. K šití zaujímám spíš výtvarný přístup, zajmá mě forma a barva mnohem víc než třeba aktuálnost a módní kontext. Nejde mi o pokrytí celého sortimentu oděvů, šiju jen to, co mě baví a těší. Velkou roli hraje hledisko pohodlí a preciznost zpracování. 

V současné době se spolu s dcerou Adélou (která studuje třetím rokem grafický design) věnujeme šití kalhotek z krásných bio úpletů firmy Lillestoff. Na jaře a v létě pak šiji sukně především z dvojitých gázovin japonské návrhářky Naomi Ito a lněných pláten, která pro značku Echino navrhuje japonská návrhářka Etsuko Furuya.

Smyslem mé práce je radost a potěšení z pohodlí a krásy udržitelných materiálů. 

Krátké nahlédnutí.

 

Lenka

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Několik let jsem se každou zimu pokoušela sehnat kalhotky, které by byly teplé, vysoké a hlavně pohodlné - tak, aby v nich netáhlo na záda, aby se neshrnovaly a neposunovaly se tam, kam nemají - abych o nich vlastně nevěděla :) Nakonec jsem si asi před čtyřmi lety takové kalhotky ušila sama a teď jsem se je rozhodla nabídout i vám. Učarovaly mi totiž krásné vzory i kvalita úpletů značky Lillestoff - jejich výroba podléhá přísným ekologickým i etickým pravidlům a je radost z nich šít. 

Kalhotky jsou navženy tak, aby byly především pohodlné - po letech zkušeností jsem pochopila, že je pro ženu mnohem důležitější úsměv na tváři než (mnohdy) nepohodlná krajková nádhera pod sukní. ;)

Kalhotky jsou vysoké a celkově působí větším dojmem. Nejsou bokové, jsou to doopravdy takové "bombarďáčky" - ve kterých se ale kupodivu budete cítit velice žensky. 

Postupně jsem rozšířila nabídku střihů o nižší (Easy) a nejnižší (Cutty) střih. Ty už se hodí i do bokových kalhot. Na prvním místě je pro mě ale stále maximální komfort při nošení a kvalita (poněkud dražších) úpletu Lillestoff, které i po několika letech praní a nošení neztrácejí tvar a barvy.

Na přání ušiji jakoukoliv velikost kalhotek. Kontaktujte mě prosím vnitřní poštou. Kalhotky od velikosti 46 jsou o 100 kč dražší.

 

 

Způsob dopravy
Česká pošta, doporučeně, balíček do ruky. Pokud nakoupíte i v mém druhém profilu, ráda vše sloučím do jednoho balíčku s jedním poštovným.
Obchodní podmínky

Ke každé objednávce vystavuji elektronickou fakturu, kterou si můžete sami vytisknout.

V případě jakéhokoliv problému při nákupu, nejasností, nespokojenosti se zbožím apod. mě prosím kontaktujte vnitřní poštou. Určitě vše vyřešíme.  

Veškeré nenošené a nepoužité zboží je možné vyměnit nebo vrátit. V případě pochybností ohledně velikosti zkoušejte kalhotky přes vlastní prádlo - jedině takové kalhotky lze vyměni nebo vrátit. Ohledně vracení nebo vyměňování nemám stanovenou časovou lhůtu, přesto prosím s vyřízením neotálejte. Pokud chcete zaslat zboží nazpět, napište mi o tom prosím zprávu. 

Zboží nazpět mi zašlete na vlastní náklady, já vám na účet pošlu nazpět celou částku (včetně poštovného) za nákup.

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
811269
31.5.2019 Dnes suknička v S! Krásný víkend :) https://www.fler.cz/zbozi...
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím