Nešiju na přání, prosím vybírejte z nabídky hotových věcí. Děkuji! Lenka
Tento prodejce dočasně znemožnil nákup svého zboží až do 1.4.2018 01:00 z důvodu "Zavřeno, omlouvám se. Lenka".
Děkuji za pochopení.
Profil uživatele
Gløgg
Prodávající
Olomučany
Registrace: 1.10.2010

Mám ráda přírodní materiály, bavlnu a len. Barvy, vzory a jejich kombinace. Jednoduchost a zároveň rozvernost a hravost. Minimalismus a zároveň ženskost.

V současné době se s radostí věnuji šití kalhotek z krásných bio úpletů firmy Lillestoff. Kalhotky jsou navržené s ohledem na co největší pohodlí při nošení. 

Na jaře začnou opět přibývat i sukně šité převážně také z bio bavlny.

Smyslem mé práce je radost a potěšení z pohodlí a krásy udržitelných materiálů. 

 

Lenka

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Několik let jsem se každou zimu pokoušela sehnat kalhotky, které by byly teplé, vysoké a hlavně pohodlné - tak, aby v nich netáhlo na záda, aby se neshrnovaly a neposunovaly se tam, kam nemají - abych o nich vlastně nevěděla :) Nakonec jsem si asi před dvěma lety takové kalhotky ušila sama a teď jsem se je rozhodla nabídout i vám. Učarovaly mi totiž krásné vzory i kvalita úpletů značky Lillestoff - jejich výroba podléhá přísným ekologickým i etickým pravidlům a je radost z nich šít. 

Kalhotky jsou navženy tak, aby byly především pohodlné - po letech zkušeností jsem pochopila, že je pro ženu mnohem důležitější úsměv na tváři než (mnohdy) nepohodlná krajková nádhera pod sukní. ;)

Kalhotky jsou vysoké a celkově působí větším dojmem. Nejsou bokové, jsou to doopravdy takové "bombarďáčky" - ve kterých se ale kupodivu budete cítit velice žensky. 

Nejteplejší jsou ty celé proužkované (proužkovaný úplet má nejvyšší gramáž). I vzorované úplety jsou pořád ještě o něco málo silnější, než je u kalhotek běžně obvyklé. Některé vzorované úplety mají gramáž nižší - u těch to uvádím, kalhotky z nich jsou příjemné na nošení po celý rok.

Na přání ušiji jakoukoliv velikost kalhotek. Kontaktujte mě prosím vnitřní poštou. Kalhotky od velikosti 46 jsou o 100 kč dražší.

 

 

Způsob dopravy
Česká pošta, doporučeně, balíček do ruky. Pokud nakoupíte i v mém druhém profilu, ráda vše sloučím do jednoho balíčku s jedním poštovným.
Obchodní podmínky

Ke každé objednávce vystavuji elektronickou fakturu, kterou si můžete sami vytisknout.

V případě jakéhokoliv problému při nákupu, nejasností, nespokojenosti se zbožím apod. mě prosím kontaktujte vnitřní poštou. Určitě vše vyřešíme.  

Veškeré nenošené a nepoužité zboží je možné vyměnit nebo vrátit. V případě pochybností ohledně velikosti zkoušejte kalhotky přes vlastní prádlo - jedině takové kalhotky lze vyměni nebo vrátit. Ohledně vracení nebo vyměňování nemám stanovenou časovou lhůtu, přesto prosím s vyřízením neotálejte. Pokud chcete zaslat zboží nazpět, napište mi o tom prosím zprávu. 

Zboží nazpět mi zašlete na vlastní náklady, já vám na účet pošlu nazpět celou částku (včetně poštovného) za nákup.

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
695631
3.2.2018 Dnes hromádka nových kalhotek a jedna maličká sukýnka!
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.