Domů Profil prodejce Goldpress-Cerny
  • Prodejce od r. 2012
  • Brno, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Aktivita: -
Registrace: 16.10.2012
Město: Brno
Stát: ČR

Goldpress-Cerny

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

 

Vážení zákazníci, naše firma pro Vás vyrábí svatební oznámení a další svatební doplňky, již 16 let. Díky ucelenému souboru unikátních technologií a výbornému zázemí si můžeme dovolit Vám nabídnout výrobu a potisk svatebních oznámení, které uspokojí i velice náročné a kreativní zákazníky. Můžete si vybírat svatební oznámení z našich katalogů, nebo si nechat vyrobit svatebních oznámení na míru podle Vašeho návrhu. Máte-li jen nějakou představu, jak by mělo Vaše svatební oznámení vypadat, pak ji můžete popsat našemu grafikovi, který ji upraví a nachystá pro výrobu. Ke svatebním oznámení vyrábíme i speciální obálky, pozvánky ke svatebnímu stolu,krabičky na výslužku, jmenovky a to i na zakázku. Na přání zákazníka a konzultaci s námi je možné oznámení z katalogu barevně upravit tak, abychom sladili svatební oznámení a doplňky s barvou a stylem Vaší svatby, nebo svatební tabule.Dále budeme rádi, když navštívíte sekci ostatní sortiment, kde naleznete výrobky, které byste mohli potřebovat, jako jsou dekorativní ubrousky s potiskem monogramů, krabičky na výslušku, jmenovky, svatební etikety na svatební víno atd. Svatebních oznámení vyrábíme z velmi kvalitních grafických papírů, které pocházejí zejména z Německa, Francie a Itálie s využitímnejmodernějších výrobních technologií, jako jsou například laser, digitální tisk, termographický tisk, ale i technologií starých po mnoho let, které dodávají svatebním oznámením krásu a nevšednost. Mezi ně se řadí slepotisk, zlatotisk, reliéfní tisk, nebo tvarový výsek. Pokud si při výběru svatebního oznámení z našich katalogů nebudete zcela jisti, zda budou odpovídat Vašim požadavkům, rádi Vám zašleme dva nepotištěné vzorky zdarma. Jistě usnadní Vaše rozhodnutí a přesvědčí Vás o kvalitě naší práce. Vždy se snažíme, aby ceny našich výrobků byly pro Vás co nejpřijatelnější, aby za cenu, kterou zaplatíte jste dostali opravdu kvalitní a ničím neošizený výrobek.

Cena svatebního oznámení se skládá:

- Ceny svatebního oznámení bez postisku včetně bílé obálky. – Přípravy tisku. V přípravě je zahrnuta počítačová sazba, úprava a případné korektury. Nastavení tikových strojů pro dotisk textu svatebního oznámení nebo pozvánek, zkušební materiál. – Potisk svatebního oznámení, pozvánky ke svatebnímu stolu nebo jmenovky. – Štoček se započítává pouze když si přejete metalická barvy nebo potisk s termographyckým 3D efektem u klasického potisku barvou se štoček nepřipočítává – Kompletace, jen v případě vašeho objednání Vám oznámení složíme popřípadě navážeme stužky nebo mašličky z lýka. – Speciální obálky, které si můžete přiobjednat v libovolném množství. – Poštovné a to jen v případě, že si budete přát zboží poslat poštou.
Věříme, že nejen svatební oznámení, ale i ostatní výrobky naší společnosti přispějí k přijemným zážitkům spojených s Vaší svatbou.

Budeme rádi, pokud nás a naše výrobky doporučíte svým známým, kteří plánují stejný krok do života jako Vy.

Způsob dopravy
Česká pošta
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Goldpress-Cerny

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--