Profil uživatele
gorile
Prodávající
Plzeň
Registrace: 24.3.2010

gorile rádo vyrábí, maluje, tropí hlouposti a wříská, slepuje možné ale hlavně nemožné. Dělá především to, co pořádně neumí, ale co si užívá a těší se z abstrakcí a mnohoznačných konkrétností. Zdobí jeskynními malbami a tím skrývá deviaci v duši, která občas zlobí a jen tohle vše ji uklidní.

Potrpí si na dokonalost, které nic dokonale nevyhovuje a v obtížném  procesu tvoření nikdy nic dokonalého ani vytvořit nedovede. Nazývá to originálem a ten jediný vždy dokonalý je.

 

   

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

gorile se na plno pustilo do sítotisku a již plodí krásná trička a ještě krásnější plátěnky. Vše je v začátcích, takže zatím mohu nabídnout především to, co je v aktuální nabídce...objednávky na přání zatím po dohodě :)

Velikosti pánských triček

Způsob dopravy
Zboží Gorile zasílá doporučeným balíčkem v bezpečném a originálním balení, hned po obdržení úhrady na účet. Je zde možnost zboží zaslat i na dobírku..v takovém případě si Gorile účtuje + 50Kč k poštovnému.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
410211
28.7.2015 Nové - Krásné - Bio - Masovky - taštičky pro každého!!!!
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím