Tento prodejce dočasně znemožnil nákup svého zboží až do 24.6.2020 00:00 z důvodu "Dovolená".
Děkuji za pochopení. Všechny zakoupené objednávky budou odeslaný tento týden.
Profil uživatele
Gothic Burlesque shop
Prodávající
Brno
Registrace: 2.7.2010

image

Vítám Vás v mém malém království, mých výrobků. Ruční práce jsem milovala už jako malá. Baví mě tvořit a hlavně navrhovat. Vše si sama navrhuji i vytvářím, je krásné dělat to co mě baví. Tak mě napadlo se také podělit s Vámi, třeba se Vám tu bude něco líbit. Je přece krásné mít originální výtvor a ne to co se neprodává ve všech obchodech. Veškeré výrobky jsou vytvořeny až po Vaši objednávce na jejich vyhotovení. Žádné zboží není skladem a proto v mém obchůdku Vám nabízím možnost objednat si zakázkovou výrobu uveřejněných katalogových vzorků.

NABÍZÍM VÁM RUČNĚ ŠITÉ ODĚVY A MÓDNÍ DOPLŇKY VE STYLU GOTHIC A BURLESQUE. V MÉM OBCHŮDKU MŮŽETE NAJÍT BURLESKNÍ A GOTICKÉ SUKNĚ, NÁVLEKY NA RUCE, RUKAVICE, NÁRAMKY, OBOJKY, LÍMCE, PODVAZKY A KABELKY. V NABÍDCE MÁM TAKÉ ODĚVY PRO GOTICKÉ A KLASICKÉ SVATBY. KAŽDÝ MŮJ VYROBENÝ MODEL JE ORIGINÁL. BURLESQUE STYLE - CO TO JE ? VŽDY DOKONALÁ A SEXY - RUDÉ RTY, VÝRAZNÉ OČI, KRVAVÉ NEHTY, PERFEKTNĚ VYČESANÉ VLASY, JEHLOVÉ PODPATKY, PUNČOCHY, PODVAZKY, KRAJKOVÉ KALHOTKY, KORZETY, VYZÍVAVÉ ŠATY. GOTHIC STYLE – CO TO JE ?

TRENDY JSOU ČERNÉ KORZETY, DĚRAVÉ PUNČOCHÁČE ,KOŽENÉ "TĚŽKÉ" BOTY ,ČERNÉ SUKNĚ A ŠATY SE ŠŇEROVÁNÍM . NUTNOSTÍ JSOU MASIVNÍ STŘÍBRNÉ NÁRAMKY , GOTICKÉ PŘÍVĚSKY , ŘETÍZKY , KŘÍŽE PENTAGRAMY A PÁSKY . GOTHICI CHODÍ PŘEVÁŽNĚ V ČERNÉ NEBO V KOMBINACI S BÍLOU NEBO ČERVENOU A FIALOVOU , ALE ČERNÁ MUSÍ MÍT VĚTŠINU ! VE VLASECH VĚTŠINOU ŽÁDNÉ KLASICKÉ DOPLŇKY NEJSOU , ALE LEBKY KOSTRY , PAVOUCI A WOODOO JE POVOLENO .


 

 

Jak zjistíte velikost rukaviček, kotníkových manžet, oboječku nebo límce?

  A - (biceps)

25

27

29

31

33

35

37

  B - (předloktí)

20

22

24

26

28

30

32

  C - (dlaň)

16

18

19

20

22

23

24

  D - (zápěstí)

14

15

16

17

18

19

20

  E - (kotník)

20

22

24

26

28

30

32

  F - (krk)

26

28

30

32

34

36

38

  V - (velikost)

XS

S

M

L

XL

2XL

3XL

 

Chcete-li zjistit svoji velikost rukaviček nad loket, změřte obvod svého bicepsu a předloktí

v jejich nejširších části a vyhledejte si délku obvodu v tabulce v řádku A i B.

V řádku V je potom ve sloupci s naměřenými hodnotami Vaše orientační velikost rukavic.

 

Chcete-li zjistit svoji velikost rukaviček po loket, změřte obvod svého předloktí v jeho nejširší části a vyhledejte si délku obvodu v tabulce v řádku B.

V řádku V je potom ve sloupci s naměřenou hodnotou Vaše orientační velikost rukavic.

 

Chcete-li zjistit svoji velikost rukaviček s otvorem na palec, proveďte podle délky zakoupených rukavic popsaná měření předloktí nebo zápěstí a zároveň si změřte obvod své dlaně přes

záprstní klouby bez palce a potom si vyhledejte délku obvodu dlaně v tabulce v řádku C.

V řádku V je potom ve sloupci s naměřenou hodnotou Vaše orientační velikost rukavic.  

 

Chcete-li zjistit svoji velikost krátkých rukaviček nebo manžet na zápěstí, změřte obvod svého zápěstí v jeho nejširší části a vyhledejte si délku obvodu v tabulce v řádku D.

V řádku V je potom ve sloupci s naměřenou hodnotou Vaše orientační velikost rukavic.

 

Chcete-li zjistit svoji velikost kotníkových manžet, změřte obvod své nohy (měření proveďte v nejužší části nad kotníkem) a potom si vyhledejte délku obvodu nohy v tabulce v řádku E.

V řádku V je potom ve sloupci s naměřenou hodnotou Vaše orientační velikost manžet.

 

Chcete-li zjistit svoji velikost oboječku nebo gotického límce, změřte obvod svého krku

(měření proveďte u prostřed krku) a potom si vyhledejte délku obvodu krku v tabulce v řádku F.

V řádku V je potom ve sloupci s naměřenou hodnotou Vaše orientační velikost.

 

Velikost

XS

S

M

L

XL

Prsa

85

90

95

100

105

Pod prsy

70

75

80

85

90

Pas

65

70

75

80

85

Pod pasem

80

85

90

95

100

boky

90

95

100

105

110

 

Jak zjistíte svou oděvní velikost? Pomocí tabulky velikostí si určíte po změření vašich partií svou oděvní velikost. v popisu tabulky máte určeny, rozměry které jsou důležité pro vámi zakoupený typ oděvu. v popisu zboží je vždy napsaná velikost nebo je vám umožněn výběr velikosti podle tabulky. Pokud je vám dána možnost výběru velikosti, prosím napište požadovanou velikost do objednávky…

 

svatební a gotiské oděvy, podvazky, rukavice, bolérka, sukně, náramky,
obojky, náhrdelníky, límce a kabelky ve stylu vampire, gothic, emo, lolita,
burlesque, retro, pin-up,vampire, gothic, emo, lolita, burlesque, pin-up, burleskní, gotická móda, burleskní móda, sukně, minisukně, dlouhá sukně, bezprstové rukavice, cyber goth, dámské rukavice, dámský korzet, emo punk, goth, goth,povazek, krajkový podvazek, prádlo, erotické prádlo, svatební podvazek, sexy podvazek,stylová dark kabelka, kabelka ve viktoriánském stylu, " />
,, vampire, gothic, emo, lolita, burlesque, pin-up, gothic shop, metal shop, punk shop, rock shop, oblečení, stylová dark kabelka, kabelka ve viktoriánském stylu, exkluzívna dámska kabelka gothic, gothic kabelky, tašky,kabelky,vaky, gothic kabelka, gothic taška, tašky,kabelky,vaky kabelka gothic - punk - pavučiny, kabelka gothic, malá kabelka do ruky,burleskní, gotická móda, burleskní móda, choker, collar, obojek, límec, náhrdelník, náhrdelník saténový pro společenské šaty, saténový límec pro burleskní společenské šaty, límec s krajkou pro gothic společenské šaty, náhrdelník krajkový pro společenský korzet, gothic náhrdelník krajkový pro večerní šaty, límec s krajkou pro gothic společenský korzet, gothic náhrdelník krajkový pro večerní šaty, límec s krajkou a saténem pro gothic šaty, krajkový límec s kosticemi pro gotický korzet, límec s krajkou pro gothic společenský korzet, krajkový náhrdelník pro společenské šaty, sexy burlesque podvazek pro svatební šaty, gothic, goth, burlesque, burleskní, gotická móda, burleskní móda, náramek, náramky na nohu, podvazek, svatební podvazek, krajkový podvazek,burleskní, gotická móda, burleskní móda, sukně, minisukně, dlouhá sukně,bezprstové rukavice, cyber goth, dámské rukavice, dámský korzet, emo punk, goth, goth

Způsob dopravy
Doručení zboží zajišťuje Česká pošta jako doporučenou zásilku.
Obchodní podmínky
  1.  Cena zboží a Platební podmínky

1.1.      Cenu zboží a případné náklady spojené s dodáním zboží dle kupní smlouvy může kupující uhradit prodávajícímu následujícími způsoby:

bezhotovostně převodem na účet prodávajícího uvedený v objednávce ;

 

1.2.      Společně s kupní cenou je kupující povinen zaplatit prodávajícímu také náklady spojené s balením a dodáním zboží ve smluvené výši. Není-li uvedeno výslovně jinak, rozumí se dále kupní cenou i náklady spojené s dodáním zboží.

1.3.      Prodávající nepožaduje od kupujícího zálohu či jinou obdobnou platbu. Tímto není dotčeno ustanovení čl. 4.6 obchodních podmínek ohledně povinnosti uhradit kupní cenu zboží předem.

1.4.      V případě platby v hotovosti či v případě platby na dobírku je kupní cena splatná při převzetí zboží. V případě bezhotovostní platby je kupní cena splatná do   3    dnů od uzavření kupní smlouvy.

1.5.      V případě bezhotovostní platby je kupující povinen uhrazovat kupní cenu zboží společně s uvedením variabilního symbolu platby. Při bezhotovostní platby je závazek kupujícího uhradit kupní cenu splněn okamžikem připsání příslušné částky na účet prodávajícího.

1.6.      Prodávající je oprávněn, zejména v případě, že ze strany kupujícího nedojde k dodatečnému potvrzení objednávky (čl. 3.6), požadovat uhrazení celé kupní ceny ještě před odesláním zboží kupujícímu. Ustanovení § 2119 odst. 1 občanského zákoníku se nepoužije.

1.7.      Případné slevy z ceny zboží poskytnuté prodávajícím kupujícímu nelze vzájemně kombinovat.

2.      Odstoupení od kupní smlouvy

2.1.      Kupující bere na vědomí, že dle ustanovení § 1837 občanského zákoníku, nelze mimo jiné odstoupit od kupní smlouvy:


2.1.1.   u nákupu zboží, které bylo upraveno nebo vyrobeno podle přání kupujícího např. (velikost produktu, ručně vyrobené originální zboží výrobené dle katalogových vzorků).


2.2.      Nejedná-li se o případ uvedený v čl. 2.1.1 či o jiný případ, kdy nelze od kupní smlouvy odstoupit, má kupující v souladu s ustanovením § 1829 odst. 1 občanského zákoníku právo od kupní smlouvy odstoupit, a to do čtrnácti (14) dnů od převzetí zboží, přičemž v případě, že předmětem kupní smlouvy je několik druhů zboží nebo dodání několika částí, běží tato lhůta ode dne převzetí poslední dodávky zboží. Odstoupení od kupní smlouvy musí být prodávajícímu odesláno ve lhůtě uvedené v předchozí větě.


2.3.      V případě odstoupení od kupní smlouvy dle čl. 5.2 obchodních podmínek se kupní smlouva od počátku ruší. Zboží musí být prodávajícímu vráceno do čtrnácti (14) dnů od odstoupení od smlouvy prodávajícímu. Odstoupí-li kupující od kupní smlouvy, nese kupující náklady spojené s navrácením zboží prodávajícímu, a to i v tom případě, kdy zboží nemůže být vráceno pro svou povahu obvyklou poštovní cestou.

2.4.      V případě odstoupení od smlouvy dle čl. 5.2 obchodních podmínek vrátí prodávající peněžní prostředky přijaté od kupujícího do čtrnácti (14) dnů od odstoupení od kupní smlouvy kupujícím, a to stejným způsobem, jakým je prodávající od kupujícího přijal. Prodávající je taktéž oprávněn vrátit plnění poskytnuté kupujícím již při vrácení zboží kupujícím či jiným způsobem, pokud s tím kupující bude souhlasit a nevzniknou tím kupujícímu další náklady. Odstoupí-li kupující od kupní smlouvy, prodávající není povinen vrátit přijaté peněžní prostředky kupujícímu dříve, než mu kupující zboží vrátí nebo prokáže, že zboží prodávajícímu odeslal.

2.5.      Nárok na úhradu škody vzniklé na zboží je prodávající oprávněn jednostranně započíst proti nároku kupujícího na vrácení kupní ceny.

2.6.      Do doby převzetí zboží kupujícím je prodávající oprávněn kdykoliv od kupní smlouvy odstoupit, (Nejedná-li se o případ uvedený v čl. 2.1.1 či o jiný případ, kdy nelze od kupní smlouvy odstoupit). V takovém případě vrátí prodávající kupujícímu kupní cenu bez zbytečného odkladu, a to bezhotovostně na účet určený kupujícím.

2.7.      Je-li společně se zbožím poskytnut kupujícímu dárek, je darovací smlouva mezi prodávajícím a kupujícím uzavřena s rozvazovací podmínkou, že dojde-li k odstoupení od kupní smlouvy kupujícím, pozbývá darovací smlouva ohledně takového dárku účinnosti a kupující je povinen spolu se zbožím prodávajícímu vrátit i poskytnutý dárek.

3.      Přeprava a dodání zboží

3.1.      V případě, že je způsob dopravy smluven na základě zvláštního požadavku kupujícího, nese kupující riziko a případné dodatečné náklady spojené s tímto způsobem dopravy.

3.2.      Je-li prodávající podle kupní smlouvy povinen dodat zboží na místo určené kupujícím v objednávce, je kupující povinen převzít zboží při dodání.

3.3.      V případě, že je z důvodů na straně kupujícího nutno zboží doručovat opakovaně nebo jiným způsobem, než bylo uvedeno v objednávce, je kupující povinen uhradit náklady spojené s opakovaným doručováním zboží, resp. náklady spojené s jiným způsobem doručení.

3.4.      Při převzetí zboží od přepravce je kupující povinen zkontrolovat neporušenost obalů zboží a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámit přepravci. V případě shledání porušení obalu svědčícího o neoprávněném vniknutí do zásilky nemusí kupující zásilku od přepravce převzít.

4.      Práva z Vadného plnění

4.1.      Práva a povinnosti smluvních stran ohledně práv z vadného plnění se řídí příslušnými obecně závaznými předpisy (zejména ustanoveními § 1914 až 1925, § 2099 až 2117 a § 2161 až 2174 občanského zákoníku).

4.2.      Prodávající odpovídá kupujícímu, že zboží při převzetí nemá vady. Zejména prodávající odpovídá kupujícímu, že v době, kdy kupující zboží převzal:

4.2.1.   má zboží vlastnosti, které si strany ujednaly, a chybí-li ujednání, má takové vlastnosti, které prodávající nebo výrobce popsal nebo které kupující očekával s ohledem na povahu zboží a na základě reklamy jimi prováděné,

4.2.2.   zboží odpovídá jakostí nebo provedením smluvenému vzorku nebo předloze, byla-li jakost nebo provedení určeno podle smluveného vzorku nebo předlohy,

4.2.3.   je zboží v odpovídajícím množství, míře nebo hmotnosti a

4.3.      Projeví-li se vada v průběhu šesti měsíců od převzetí, má se za to, že zboží bylo vadné již při převzetí.

4.4.      Práva z vadného plnění uplatňuje kupující u prodávajícího a to písemně na adrese uvedené v objednávce. Za okamžik uplatnění reklamace se považuje okamžik, kdy prodávající obdržel od kupujícího reklamované zboží zaslané na adresu uvedenou v objednávce.

4.5.      Další práva a povinnosti stran související s odpovědností prodávajícího za vady může upravit reklamační řád prodávajícího.

5.      Doručování korenspondence

5.1.      Oznámení týkající se vztahů prodávajícího a kupujícího, zejména týkající odstoupení od kupní smlouvy, musí být doručena poštou formou doporučeného dopisu, není-li v kupní smlouvě stanoveno jinak. Oznámení se doručují na příslušnou kontaktní adresu druhé strany a považují se za doručené a účinné okamžikem jejich dodání prostřednictvím pošty, s výjimkou oznámení o odstoupení od smlouvy učiněného kupujícím, kdy je odstoupení účinné, pokud je oznámení kupujícím ve lhůtě pro odstoupení odesláno.

5.2.      Smluvní strany můžou běžnou korespondenci vzájemně doručovat prostřednictvím elektronické pošty, a to na adresu elektronické pošty uvedenou v uživatelském účtu kupujícího či uvedenou kupujícím v objednávce, resp. na adresu uvedenou na webové stránce prodávajícího.

6.      uzavření kupní smlouvy

6.1.      Veškerá prezentace zboží umístěná ve webovém rozhraní obchodu je informativního charakteru.

6.2.      Webové rozhraní obchodu obsahuje informace o zboží, a to včetně uvedení cen jednotlivého zboží. Ceny zboží jsou uvedeny včetně daně z přidané hodnoty a všech souvisejících poplatků. Ceny zboží zůstávají v platnosti po dobu, kdy jsou zobrazovány ve webovém rozhraní obchodu. Tímto ustanovením není omezena možnost prodávajícího uzavřít kupní smlouvu za individuálně sjednaných podmínek.

6.3.      Webové rozhraní obchodu obsahuje také informace o nákladech spojených s balením a dodáním zboží. Informace o nákladech spojených s balením a dodáním zboží uvedené ve webovém rozhraní obchodu platí pouze v případech, kdy je zboží doručováno v rámci území České republiky.

6.4.      Pro objednání zboží vyplní kupující objednávkový formulář ve webovém rozhraní obchodu. Objednávkový formulář obsahuje zejména informace o:

6.4.1.   objednávaném zboží (objednávané zboží „vloží“ kupující do elektronického nákupního košíku webového rozhraní obchodu),

6.4.2.   způsobu úhrady kupní ceny zboží, údaje o požadovaném způsobu doručení objednávaného zboží a

6.4.3.   informace o nákladech spojených s dodáním zboží (dále společně jen jako „objednávka“).

6.5.      Před zasláním objednávky prodávajícímu je kupujícímu umožněno zkontrolovat a měnit údaje, které do objednávky kupující vložil, a to i s ohledem na možnost kupujícího zjišťovat a opravovat chyby vzniklé při zadávání dat do objednávky. Objednávku odešle kupující prodávajícímu kliknutím na tlačítko „     “. Údaje uvedené v objednávce jsou prodávajícím považovány za správné.

6.6.      Odeslání objednávky se považuje za takový úkon kupujícího, který nepochybným způsobem identifikuje objednávané zboží, kupní cenu, osobu kupujícího, způsob úhrady kupní ceny, a je pro smluvní strany závazným návrhem kupní smlouvy. Podmínkou platnosti objednávky je vyplnění všech povinných údajů v objednávkovém formuláři, seznámení se s těmito obchodními podmínkami na webové stránce a potvrzení kupujícího o tom, že se s těmito obchodními podmínkami seznámil.

6.7.      Prodávající neprodleně po obdržení objednávky toto obdržení kupujícímu potvrdí elektronickou poštou, a to na adresu elektronické pošty kupujícího uvedenou v uživatelském rozhraní či v objednávce (dále jen „elektronická adresa kupujícího“).

6.8.      Prodávající je vždy oprávněn v závislosti na charakteru objednávky (množství zboží, výše kupní ceny, předpokládané náklady na dopravu) požádat kupujícího o dodatečné potvrzení objednávky (například písemně či telefonicky).

6.9.      Návrh kupní smlouvy ve formě objednávky má platnost 3 dnů.

6.10.  Smluvní vztah mezi prodávajícím a kupujícím vzniká doručením přijetí objednávky (akceptací), jež je prodávajícím zasláno kupujícímu elektronickou poštou, a to na adresu elektronické pošty kupujícího.

6.11.  V případě, že některý z požadavků uvedených v objednávce nemůže prodávající splnit, zašle kupujícímu na elektronickou adresu kupujícího pozměněnou nabídku s uvedením možných variant objednávky a vyžádá si stanovisko kupujícího.

6.12.  Pozměněná nabídka se považuje za nový návrh kupní smlouvy a kupní smlouva je v takovém případě uzavřena až akceptací kupujícího prostřednictvím elektronické pošty.  

6.13.  Kupující souhlasí s použitím komunikačních prostředků na dálku při uzavírání kupní smlouvy. Náklady vzniklé kupujícímu při použití komunikačních prostředků na dálku v souvislosti s uzavřením kupní smlouvy (náklady na internetové připojení, náklady na telefonní hovory) si hradí kupující sám, přičemž tyto náklady se neliší od základní sazby.

7.      Závěrečná ustanovení

7.1.      Pokud vztah založený kupní smlouvou obsahuje mezinárodní (zahraniční) prvek, pak strany sjednávají, že vztah se řídí českým právem. Tímto nejsou dotčena práva spotřebitele vyplývající z obecně závazných právních předpisů.

7.2.      Je-li některé ustanovení obchodních podmínek neplatné nebo neúčinné, nebo se takovým stane, namísto neplatných ustanovení nastoupí ustanovení, jehož smysl se neplatnému ustanovení co nejvíce přibližuje. Neplatností nebo neúčinností jednoho ustanovení není dotknutá platnost ostatních ustanovení. Změny a doplňky kupní smlouvy či obchodních podmínek vyžadují písemnou formu.

7.3.      Kupní smlouva včetně obchodních podmínek je archivována prodávajícím v elektronické podobě a není přístupná.

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím